Agentura Pac

Školy v přírodě

>
<
  • 1606929537-16734.JPG
  • 1606929537-29995.jpg
  • 1606929538-22276.JPG
  • 1606929538-20432.JPG

PŘEHLED REFERENCÍ

Horní Vysoké - červen 2023
Po odmlce jsme se opět vypravili na ŠVP s PACkou. Všichni vychovatelé, a jiný provozní personál, byli velmi milí, ochotní, usměvaví a naslouchající. Všechny připomínky, které vyplynuly v průběhu pohybu ...

Po odmlce jsme se opět vypravili na ŠVP s PACkou. Všichni vychovatelé, a jiný provozní personál, byli velmi milí, ochotní, usměvaví a naslouchající. Všechny připomínky, které vyplynuly v průběhu pohybu byly řešeny a zohledňovány ihned. Odpolední a večerní program ze strany PACky byl rozmanitý, zábavný a děti byly nadšené. Uvítala jsem možnost zapojit se do odpoledních aktivit i jako vyučující, kdy děti viděly, že i dospělý se umí bavit a udělat si sám ze sebe legraci, že to není jen ten učitel ze školy. Mínusem z mého pohledu je okolí, které bych uvítala rozmanitější pro různé aktivity pro děti (především ty sportovní), nicméně pro týdenní pobyt je dostačující. Drobné nedostatky věřím, že časem odstraní, nicméně nejedná se o nic zásadního, co by pobyt znepříjemňovalo nebo kazilo. Ty drobnosti vykompenzuje program a nadšení vychovatelé, kteří v nás zanechali jen pozitivní pocity a krásné vzpomínky. Pozitivní zpětná vazba od dětí a jejich přání si ŠVP zde zopakovat, myslím mluví za vše. Kdo jiný by měl být více spokojený než děti?! Díky všem a snad to vyjde opět za rok...

Bc. Eliška Džurbanová 25.06.2023 17:15
Bc. Eliška Džurbanová
25.06.2023 17:15
ŠvP- Levín 2023
Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělou školu v přírodě. Vše bylo naprosto skvělé. Už od počáteční komunikace a zajištění ŠvP až po samotný pobyt.  Vychovatelé byli velice ochotní, ...

Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělou školu v přírodě. Vše bylo naprosto skvělé. Už od počáteční komunikace a zajištění ŠvP až po samotný pobyt.  Vychovatelé byli velice ochotní, vstřícní a měli hezky připravené programy. Všichni jsme si školu v přírodě užili. Doporučujeme a těšíme se na příště😊

Mgr. Jana Šmrhová 19.06.2023 18:07
Mgr. Jana Šmrhová
19.06.2023 18:07
Valdek
Děkujeme celému týmu Packy za profesionální vedení, lidský a milý přístup a vyjadřujeme velkou spokojenost s celou školou v přírodě. Na pobyty s Packou jezdíme už 10 let a vždy ...

Děkujeme celému týmu Packy za profesionální vedení, lidský a milý přístup a vyjadřujeme velkou spokojenost s celou školou v přírodě. Na pobyty s Packou jezdíme už 10 let a vždy se zase rádi vracíme. Přejeme spoustu dalších úspěšných a pohodových let. Ať se daří!!!

                                 A. Mariášová, Y. Langpaulová, M. Burešová

Mgr. Andrea Mariášová 29.06.2021 07:35
Mgr. Andrea Mariášová
29.06.2021 07:35
Hodnocení
Jsme rádi, že se konečně mohl uskutečnit náš výjezd do Valdeku. Vše bylo naprosto úžasné a děti byly nadšené. Krásné prostředí i počasí pomohlo ještě zvýšit naši spokojenost. Všem moc ...
Jsme rádi, že se konečně mohl uskutečnit náš výjezd do Valdeku. Vše bylo naprosto úžasné a děti byly nadšené. Krásné prostředí i počasí pomohlo ještě zvýšit naši spokojenost. Všem moc děkujeme.
Mgr. Jana Ptáčková 25.06.2021 15:58
Mgr. Jana Ptáčková
25.06.2021 15:58
PACKA ZÁRUKOU KVALITY
Adaptační pobyt ve Valdeku proběhl bez problémů. Práce instruktorů byla vždy naplánovaná a předem promyšlená. Korespondovala s našimi požadavky, které jsme si ještě před odjezdem kladli  za cíl. Všichni instruktoři dokázali ...

Adaptační pobyt ve Valdeku proběhl bez problémů. Práce instruktorů byla vždy naplánovaná a předem promyšlená. Korespondovala s našimi požadavky, které jsme si ještě před odjezdem kladli  za cíl. Všichni instruktoři dokázali svými aktivitami děti zaujmout a během pobytu navázat s dětmi kamarádský vztah. Jako velmi pozitivní hodnotím vedení dětí k samostatnosti a zodpovědnosti, což je v dnešní době nemalý úkol. Všichni třídní učitelé hodnotili pobyt velmi pozitivně a chválili si také skvělou spolupráci s instruktory. Jak jsem již při osobním hodnocení říkala, Packa je pro nás zárukou kvality! Milé a vstřícné jednání, ochota řešit vzniklé potíže je u vás samozřejmostí. Budeme se těšit v příštím roce na další spolupráci. Jsme v nelehké době, proto vám držím palce, aby jste ji zdárně překonali a pokračovali ve své skvělé práci, která rozhodně ve vašem podání má smysl!

Krásné pokud možno klidné dny plné zdraví a spokojenosti!

Mgr. Gabriela Mašková 29.10.2020 10:09
Mgr. Gabriela Mašková
29.10.2020 10:09
Rádi vzpomínáme!
Školu v přírodě jsme si s našimi páťáky a čtvrťáky ve Valdeku velmi užili. Vychovatelé i vedení agentury nám vyšlo ve všem vstříc, o děti bylo skvěle postaráno, prostředí a ...

Školu v přírodě jsme si s našimi páťáky a čtvrťáky ve Valdeku velmi užili. Vychovatelé i vedení agentury nám vyšlo ve všem vstříc, o děti bylo skvěle postaráno, prostředí a okolní příroda byly v této nelehké době příjemným odreagováním. Program měla agentura dobře promyšlený, nikdo se nenudil. Rádi vzpomínáme!

Mgr. Lucie Pilzová 28.10.2020 09:19
Mgr. Lucie Pilzová
28.10.2020 09:19
Nápaditá škola v přírodě
Již po několikáté naše ZŠ Proboštov vyjela s agenturou PACka na školu v přírodě. Mohu jen doporučit! Nádherné prostředí ekofarmy Valdek, skvělé ubytování, zázemí pro výuku i pobyt v areálu ...

Již po několikáté naše ZŠ Proboštov vyjela s agenturou PACka na školu v přírodě. Mohu jen doporučit! Nádherné prostředí ekofarmy Valdek, skvělé ubytování, zázemí pro výuku i pobyt v areálu a v okolí. Chci vyzdvihnout perfektní organizaci, nápaditý program pro děti, spolehlivé vychovatelé a vedení PACky. Děkujeme moc. 

Mgr. Kateřina Jelínková 28.10.2020 09:14
Mgr. Kateřina Jelínková
28.10.2020 09:14
Valdeku 26.9. - 3.10.
I v tak náročné době, která nás provází, jsme si užili skvělý týden. Ještě dnes si často vzpomeneme na skvělý přístup agentury a provozu areálu. Děkujeme, kolektiv a děti!
I v tak náročné době, která nás provází, jsme si užili skvělý týden. Ještě dnes si často vzpomeneme na skvělý přístup agentury a provozu areálu. Děkujeme, kolektiv a děti!
Dana Mišáková 14.10.2020 13:02
Dana Mišáková
14.10.2020 13:02
Děkujeme!
Škola v přírodě s Packou, to je vždy záruka úplného servisu a naprosté spokojenosti. Perfektně zpracovaný program i zázemí.  Byli jsme se žáky druhého stupně v Jiřetíně pod Jedlovou, vše proběhlo ...

Škola v přírodě s Packou, to je vždy záruka úplného servisu a naprosté spokojenosti. Perfektně zpracovaný program i zázemí. 

Byli jsme se žáky druhého stupně v Jiřetíně pod Jedlovou, vše proběhlo v klidu a pokoji. Zatímco v celé republice řádil Covid, my se schovali do bubliny uprostřed krásných lesů, na čerstvém vzduchu a o nějaké nemoci jsme si zakázali mluvit :-) Daleko ode všech zpráv jsme strávili nádherný týden. Je to zásluhou agentury PAC, která má vše zmáknuté do posledního detailu, případné problémy se řesí ihned. Vyšli nám vstříc stran všech diet, zdravotních omezení. 

Do školy v přírodě jen s Packou!

Mgr. Jiří Nebeský 14.10.2020 07:05
Mgr. Jiří Nebeský
14.10.2020 07:05
Hodnocení ŠvP Jiřetín pod Jedlovou – RS Netopýr ( 6.9. – 11.9. 2020)
Školy v přírodě se  zúčastnili 102 žáci třetích a čtvrtých tříd a 5 vyučujících. Pobyt zajišťovala agentura PAC. Žáci byli ubytováni v rekreačním středisku Netopýr v Jiřetíně pod Jedlovou v Lužických horách. ...

Školy v přírodě se  zúčastnili 102 žáci třetích a čtvrtých tříd a 5 vyučujících. Pobyt zajišťovala agentura PAC. Žáci byli ubytováni v rekreačním středisku Netopýr v Jiřetíně pod Jedlovou v Lužických horách. Žáci čtvrtého ročníku byli ubytováni ve čtyřlůžkových vytápěných chatkách, žáci třetího ročníku v penzionu v šestilůžkových pokojích se sociálním zařízením na každém pokoji. Společné sociální zařízení pro děti ubytované v chatkách, jídelna, učebny, společenská místnost, zdravotní služba, hřiště a přírodní divadlo byly součástí areálu střediska.

Doprava do rekreačního střediska byla zajištěna dvěma  autobusy společnosti Mirobus z České Lípy, autobusy byly přistaveny včas, vybaveny bezpečnostními pásy, řidiči byli ochotní a nápomocní s naložením i vykládkou zavazadel. Doprava do i ze střediska proběhla bez komplikací.

V prostorách střediska byli po příjezdu nápomocni vychovatelé s vykládáním autobusů a ubytováním v chatkách a na pokojích. Celkově ve všech námi využívaných prostorách byl pořádek a čisto.

Množství a složení stravy odpovídalo potřebám a věku dětí, její kvalita byla na velmi dobré úrovni. Žáci dostávali stravu šestkrát denně, strava byla pestrá, každý den nechyběly mléčné výrobky a ovoce, pitný režim byl k dispozici po celý den (teplý čaj i ovocná šťáva).

Učitelé si pro žáky v dopoledních hodinách připravili pestré výukové aktivity, které byly každý den doplněny vycházkou po zajímavých turistických cílech v okolí (hrad Tolštejn, Křížová hora, štola sv. Jana Evangelisty, rozhledna Jedlová). Učitelé se žákům plně věnovali v době od snídaně až po oběd, v odpoledních a večerních hodinách probíhal program, který zajistili vychovatelé agentury. Žáci  se seznámili s hrou na motivy knížek o Harry Potterovi, soutěžili v nejrůznějších disciplínách. Na úklid chatek dohlížela zdravotnice střediska, každý den probíhalo hodnocení soutěží, chování i úklidu.  Dozor nad dětmi v době nočního klidu byl vykonáván nočním hlídačem.  Vybavení rekreačního střediska vyhovovalo našim potřebám.

Zdravotní péče byla zajištěna přítomností kvalifikované zdravotní sestry po celou dobu pobytu. Zdravotními komplikacemi žáci trpěli minimálně (viz zdravotní deník).

Děti se dopouštěly minimálního počtu kázeňských prohřešků, které byly na místě vyřešeny.

Komunikaci s agenturou PAC, její organizaci, program a práci se žáky a celým týmem zaměstnanců hodnotím vysoce pozitivně. Požadavky a připomínky byly okamžitě řešeny.

Celkově žáci, vyučující i zaměstnanci agentury PAC hodnotí pobyt na ŠvP velmi kladně. Škola v přírodě splnila svůj účel.

Mgr. Alena Hlavová 01.10.2020 19:04
Mgr. Alena Hlavová
01.10.2020 19:04
ŠvP Jiřetín pod Jedlovou
 Dobrý den,  píšu ohledně školy v přírodě v Jiřetíně, za mě velká spokojenost s ubytováním, s krásným prostředím a přírodou, fajn programem. Podle ohlasu u dětí se program  moc líbil. Se ...

 Dobrý den, 

píšu ohledně školy v přírodě v Jiřetíně, za mě velká spokojenost s ubytováním, s krásným prostředím a přírodou, fajn programem. Podle ohlasu u dětí se program  moc líbil. Se stravou to bylo trochu horší - moc housek, málo zeleniny. Dětem chutnaly hlavně polévky. 

   S pozdravem

   Iva Zavadilová 

 

 

 

Mgr. Iva Zavadilová 01.07.2019 11:15
Mgr. Iva Zavadilová
01.07.2019 11:15
Škola v přírodě - Netopýr
Na ŠvP jsme vyrazili se svými páťáky jako rozloučení s prvním stupněm. Opět jsme zvolili námi ověřenou a skvělou agenturu Pac. V Netopýru se všem dětem moc líbilo. Strava byla ...

Na ŠvP jsme vyrazili se svými páťáky jako rozloučení s prvním stupněm. Opět jsme zvolili námi ověřenou a skvělou agenturu Pac. V Netopýru se všem dětem moc líbilo. Strava byla dle sdělení dětí výborná a celotýdenní hra zábavná. Spokojeni jsme byli i s výběrem vychovatelů, kteří si s dětmi opravdu sedli. Důkazem spokojenosti byly slzičky na závěrečné diskotéce. Děkujeme celému týmu Packy a těšíme se na další spolupráci.  Ivana a Jitka

Mgr. Ivana Nováková 19.06.2019 08:29
Mgr. Ivana Nováková
19.06.2019 08:29
Netopýr
Jménem všech dětí chci poděkovat za krásný program, mnoho zážitků, plná bříška a celkově za bezva péči. I přes několik úrazů jsme si týden s Netopýrem všichni opět užili. Renata Prollová, ...

Jménem všech dětí chci poděkovat za krásný program, mnoho zážitků, plná bříška a celkově za bezva péči. I přes několik úrazů jsme si týden s Netopýrem všichni opět užili.

Renata Prollová, ZŠ Chomutov, Kadaňská 2334

Mgr. Renata Prollová 03.06.2019 18:47
Mgr. Renata Prollová
03.06.2019 18:47
SUPER TÝDEN PLNÝ ZÁŽITKŮ
Školu v přírodě jsme si náramně užili, jak děti, tak paní učitelky. Děti zažily spoustu sportovních i zábavných aktivit. Super byl i celodenní výlet v Mladé Boleslavi. Vychovatelé dětem přirostli ...
Školu v přírodě jsme si náramně užili, jak děti, tak paní učitelky. Děti zažily spoustu sportovních i zábavných aktivit. Super byl i celodenní výlet v Mladé Boleslavi. Vychovatelé dětem přirostli k srdci a děti se s nimi těžce loučily. Budeme se těšit na další pohodový pobyt:-)
Mgr. Irena Baladová 03.06.2019 05:35
Mgr. Irena Baladová
03.06.2019 05:35
Zhodnocení ŠvP
RA Netopýr je klidné, menší středisko. Líbilo se nám umístění v nádherném prostředí s výhledem na Jedlovou horu. Odtud jsme podnikali různé výlety, moc se nám líbila Štola, Tolštejn, náměstí ...

RA Netopýr je klidné, menší středisko. Líbilo se nám umístění v nádherném prostředí s výhledem na Jedlovou horu. Odtud jsme podnikali různé výlety, moc se nám líbila Štola, Tolštejn, náměstí v Jedlové a celodenní výlet na Jedlovou a Křížovou horu.

Ubytování žáků proběhlo bez problémů.

Trochu nám chyběla místnost, ve které bychom mohli pověsit mokré bundy, pláštěnky (takovou sušárnu).

V hlavní budově(společné chodby) a se nám nelíbil úklid, všude byly koberce, ale úklid proběhl jednou za pobyt, po naší výzvě.

Rádi bychom vyzdvihli kuchyni, moc nám chutnalo a všichni si chodili přidávat.

Co se týká programu, tak dětem se moc líbil, asi nejvíce za poslední roky.

Vychovatelé byli až na jeden případ suproví, k dětem měli velmi pozitivní vztah. (Problém jsme si vyříkali na závěrečné poradě).

Moc děkujeme

 

My učitelky děkujeme, že jste nám umožnily i malé wellness ve formě vířívky a sauny :-)

S pozdravem

M. Vítková a kolegyně z Pešatky

 

Markéta Vítková 02.06.2019 16:20
Markéta Vítková
02.06.2019 16:20
Opět úžasný týden v Poslově mlýně
Letos jsme s dětmi podnikli školu v přírodě s Packou v Doksech. S agenturou jezdíme již několik let a byli jsme opět moc spokojení! :-) Vše bylo úžasně zorganizované, program ...

Letos jsme s dětmi podnikli školu v přírodě s Packou v Doksech. S agenturou jezdíme již několik let a byli jsme opět moc spokojení! :-) Vše bylo úžasně zorganizované, program se nám i dětem líbil, užili jsme si spoustu zábavy a to jak při celovečerní show, kde vystupovaly děti se svou choreografií, tak při večerním táboráku, diskotékách, výletu do IQ Landie, apod.. Všichni byli moc milí, ochotní a vstřícní. Skvělé zázemí agentury, služby zdravotníka i komunikace s vedením. Také kvituji vylepšenou verzi aplikace, díky které jsme měly s kolegyní přehled co se právě děje :-).

Už teď se moc těšíme na příští rok! :-)

 

 

 

Mgr. Petra Barešová 27.05.2019 08:40
Mgr. Petra Barešová
27.05.2019 08:40
Jiřetín 11. 5. - 18. 5. 2019
   S agenturou PAC v Jiřetíně jsme byli poprvé. Letošní škola v přírodě se opravdu vydařila. Bezvadná parta, vynikající jídlo, skvělí vychovatelé a úžasné rodinné prostředí. Všem patří veliké díky :-) Hanka Králíková    

 

 S agenturou PAC v Jiřetíně jsme byli poprvé. Letošní škola v přírodě se opravdu vydařila. Bezvadná parta, vynikající jídlo, skvělí vychovatelé a úžasné rodinné prostředí.

Všem patří veliké díky :-)

Hanka Králíková

 

 

Mgr. Hana Králíková 26.05.2019 16:34
Mgr. Hana Králíková
26.05.2019 16:34
Hodnoceni pobytu v Poslově mlýně
 Náš pobyt nezačínal moc slavně. Několik dětí neprošlo vstupním zdravotním filtrem ( vši) ,který hodnotím velmi kladně. Jediný zápor jsou pro mě personální problémy a ubytování personálu v budově ,kam ...

 Náš pobyt nezačínal moc slavně. Několik dětí neprošlo vstupním zdravotním filtrem ( vši) ,který hodnotím velmi kladně. Jediný zápor jsou pro mě personální problémy a ubytování personálu v budově ,kam se chodily  děti učit. Jinak jsme byli spokojení s programem,prostředím i kuchyní. Doprava i komunikace probíhala velmi dobře. Děkujeme

Mgr. Jana Ptáčková 24.05.2019 12:55
Mgr. Jana Ptáčková
24.05.2019 12:55
Jiřetín 11.-18.5.2019
Po třech letech jsme se vrátili do Jiřetína a opět jsme byli nadšení. Výborné jídlo, perfektní zázemí, bezvadný program, fajn vychovatelé a super parta. Poslední večer snad všechny děti brečely, ...

Po třech letech jsme se vrátili do Jiřetína a opět jsme byli nadšení. Výborné jídlo, perfektní zázemí, bezvadný program, fajn vychovatelé a super parta. Poslední večer snad všechny děti brečely, že chtějí zůstat... Nám, učitelkám, se také stýská 😭. Moc děkujeme celému kolektivu RS Netopýr a těšíme se na příští pobyt v Jiřetíně. 

Mgr. Jitka Valdová 22.05.2019 15:11
Mgr. Jitka Valdová
22.05.2019 15:11
Jiřetín forever
 Chtěli bychom jménem naší školy poděkovat všem, kteří se podílejí na provozu a fungování rekreačního střediska Netopýr v Jiřetíně pod Jedlovou. Naše škola sem jezdí na školu v přírodě již ...

 Chtěli bychom jménem naší školy poděkovat všem, kteří se podílejí na provozu a fungování rekreačního střediska Netopýr v Jiřetíně pod Jedlovou. Naše škola sem jezdí na školu v přírodě již dlouhé roky a opakovaně a rádi se sem vracíme, protože ani naši žáci, ani učitelé nechtějí jezdit nikam jinam. Program, který je pro děti vždy skvěle připraven, příjemná atmosféra a zázemí se dá jen těžko najít jinde... Vlídnost a bezproblémový průběh školandy od zdravotního filtru, přes přes ochotné a vstřícné vychovatele až k pohádkově hodné paní kuchařce - toto vše je pro nás nenahraditelné a nesmírně si toho vážíme. V dnešní době jsou dobré vztahy mezi lidmi stále větší vzácností, o to více si uvědomujeme, jaké máme štěstí, že jsme Vás našli. S úctou 

                                              Lucie Janoušková (ZŠ Chomutov, Kadaňská 2334)

 

 

Mgr. Lucie Janoušková 21.05.2019 07:23
Mgr. Lucie Janoušková
21.05.2019 07:23
Poděkování
 Dobrý  podvečer   Chtěla  bych Vam poděkovat  za dceru. Dneska se vratila ze Švp, naprosto nadšená a plna zážitků z bohateho programu . Moc děkuji  všem vychovatelům za pripraveny program. Markéta Turkova 

 Dobrý  podvečer 

 Chtěla  bych Vam poděkovat  za dceru. Dneska se vratila ze Švp, naprosto nadšená a plna zážitků z bohateho programu . Moc děkuji  všem vychovatelům za pripraveny program.

Markéta Turkova 

Markéta Turkova 04.05.2019 16:32
Markéta Turkova
04.05.2019 16:32
První turnus v Netopýru
Na školu v přírodě jsme letos vyjeli již v prvním termínu a to 30.3.2019. Všichni jsme se obávali počasí a teplot na ubytování, ale bylo to naprosto super. Tuto přírodu ...

Na školu v přírodě jsme letos vyjeli již v prvním termínu a to 30.3.2019. Všichni jsme se obávali počasí a teplot na ubytování, ale bylo to naprosto super. Tuto přírodu jsme si užili ze všech nejvíc, nedá se to srovnat ani s posledním červnovým termínem. Teplo bylo všem, dokonce nám i počasí přálo a svítilo sluníčko, večer jsme navlékli bundy a bylo taky fajn. Měli jsme super partu vychovatelů, opravdu profíci a na druhou stranu blázni. Jejich zápal pro téma byl obdivuhodný a doufáme, že Vám to vydrží stále. Super je přehledná Appka. Byli jsme na výletě v IQ Landii a můžeme všem doporučit, nechtělo se nám ani zpět. Už teď se nemůžeme dočkat příštího roku, až zase pojedem. Za nás i za děti je Netopýr NEJ!!! A samozřejmě nejsmíme zapomenout na kiosek a Honzíka:-)

Děkujeme za vše

 

Mgr. Lucie Kedjuchová 25.04.2019 11:08
Mgr. Lucie Kedjuchová
25.04.2019 11:08
Školanda v Poslově Mlýně
 Náš pobyt probíhal ke spokojenosti dětí i učitelů. Krásné počasí, příjemní lidé i na "apku" jsme si zvykli a ocenili funkčnost. Ke krásnému prostředí v blízkosti Máchova jezera máme pouze ...

 Náš pobyt probíhal ke spokojenosti dětí i učitelů. Krásné počasí, příjemní lidé i na "apku" jsme si zvykli a ocenili funkčnost. Ke krásnému prostředí v blízkosti Máchova jezera máme pouze jednu připomínku. Škoda, že to není váš areál. Páteční nájezd rekreantů narušil noc i pohodu. Společné sociálky pro děti v chatkách a pro cizí lidi není v pořádku. Ale celkový dojem je příznivý. Vedoucí školandy Ondřej Šmída vše zvládal s přehledem. 

  

Mgr. Jaroslava Roulová 17.06.2018 19:55
Mgr. Jaroslava Roulová
17.06.2018 19:55
Toulky Máchovým krajem nás stále okouzlují
ZŠ Brdičkova jezdí do Poslova mlýna každoročně, protože ví, že odpolední program je vždy perfektně připravený, zpravidla máme objednané i slušné počasí. Děti přijíždějí domů spokojené, nabité krásnými zážitky, prostě ...

ZŠ Brdičkova jezdí do Poslova mlýna každoročně, protože ví, že odpolední program je vždy perfektně připravený, zpravidla máme objednané i slušné počasí. Děti přijíždějí domů spokojené, nabité krásnými zážitky, prostě je o ně vzorně postaráno. A proto opět veliký dík všem, kteří pobyt dávají dohromady, těm, kteří nám uklízí, zdravotnicím, personálu v kuchyni a v neposlední řadě celému vedení agentury PAC. 

Olga Dvořáková 28.05.2018 14:26
Olga Dvořáková
28.05.2018 14:26
ŠVP 29.4. -6.5.
Dobrý den, za všechny účastníky školy v přírodě chci vyjádřit poděkování za organizaci před (papírování atd.)  i během švp. Týden s Vámi se nám velice líbil. Veškeré podněty od nás ...

Dobrý den, za všechny účastníky školy v přírodě chci vyjádřit poděkování za organizaci před (papírování atd.)  i během švp. Týden s Vámi se nám velice líbil. Veškeré podněty od nás byly kladně a velmi rychle vyřízeny k naší spokojenosti. Dětem se prostředí hodně líbilo, užili si to a chtějí se za Vámi vrátit, což je podle mého ta nejlepší recenze. Věříme, že jsme ani my nebyli tak strašní, i když to dokážeme. S velkými puberťáky je zkrátka těžší pořízení, ale vychovatelé si s tím poradili skvěle a vedoucí nakonec taky. Určitě taky hodně pomohla uvolněnější aktivita a větší volnost, protože je nám všem jasné, že při přísnějších podmínkách by se nám na to děti vykašlaly. 

Při shrnutí pobytu jsme vyjádřili pár doporučení, takže je tady už jen připomenu. Párkrát nastal problém s druhou večeří pro bezlepkové (nebyla, popřípadě bylo jen rajče). Na to je nutné se zaměřit, protože puberťáci potřebují vetší přísun, neboť mají neustále hlad a houska s rajčetem, nebo jen pomeranč fakt nestačí. Možná by pomohlo i rozdávání druhých večeří hned při té první, stejně jako tomu bylo u svačin. Tak by bylo zajišťeno, že každý dostane a dalo by se i případně vyřešit občasné chybění bezlepkové. Jídlo ostatně bylo největší téma a děti ho podrobily největší kritice. V neposlední řadě bychom uvítali trochu více logických úkolů, popřípadě srovnat poměr sportovních a logických 1:1, neboť se stalo, že děti, které nemohou ze zdravotních důvodů sportovat, se nemohly celý týden zapojit, respektive mohly být akorát fanoušci, či zapisovači. 

Nakonec bych doporučila neztrácet nervy při práci s puberťáky, protože to je pro ně největší výhra (když vytočí dospělého) :). 

Děkujeme všichni ještě jednou a Těšíme se, že se zase někdy znovu uvidíme. 

S pozdravem puberťáci z 8.B a 9.A + učitelé. 

Mgr. Vendula Hráčková 22.05.2018 09:27
Mgr. Vendula Hráčková
22.05.2018 09:27
Úžasný týden
Moc děkujeme za krásný týden prožitý ve vašem středisku Poslův Mlýn. Ze strany Agentury PAC perfektní organizace, okolo nás samí milí a vstřícní lidé. Doufám, že náš výjezd do ŠVP ...
Moc děkujeme za krásný týden prožitý ve vašem středisku Poslův Mlýn. Ze strany Agentury PAC perfektní organizace, okolo nás samí milí a vstřícní lidé. Doufám, že náš výjezd do ŠVP nebyl poslední.
Mgr. Jana Jurčíková 22.04.2018 17:44
Mgr. Jana Jurčíková
22.04.2018 17:44
Velké podekovani
Touto cestou bych chtěla poděkovat vaši agentuře za krásně prožitý týden. Náš syn byl nadšen, velké poděkování patří vám všem. A hlavně Koral, člověku který se zapsal našim školáčkům nesmazatelně ...

Touto cestou bych chtěla poděkovat vaši agentuře za krásně prožitý týden. Náš syn byl nadšen, velké poděkování patří vám všem. A hlavně Koral, člověku který se zapsal našim školáčkům nesmazatelně do srdíčka. Ještě jednou díky díky díky 👍

Veronika Valentova 01.07.2017 20:33
Veronika Valentova
01.07.2017 20:33
Poděkování
 Děkujeme za krásně strávený týden školy v přírodě 27:5:-3:6:2017 v Jiřetíně pod Jedlovou. Bylo o nás velmi pěkně postaráno, program byl promyšlený, podporoval u dětí zdravou soutěživost, ale i soudržnost ...

 Děkujeme za krásně strávený týden školy v přírodě 27:5:-3:6:2017 v Jiřetíně pod Jedlovou. Bylo o nás velmi pěkně postaráno, program byl promyšlený, podporoval u dětí zdravou soutěživost, ale i soudržnost a solidaritu. Velká pochvala patří i zajištění krásného počasí :-). Děti si odvezly nádherné vzpomínky a my dospělí se těšíme příští rok na další spolupráci. Za děti i dospělé Alena Hlavová

Mgr. Alena Hlavová 29.06.2017 20:06
Mgr. Alena Hlavová
29.06.2017 20:06
Novinky ze světa vědy
Novinky ze světa vědy – Vědci konečně objevili vzorec úspěšné školy v přírodě Profesionalita + Ochotnost + Vstřícnost + Skvělé nápady + Dobrá nálada + Pohotovost + Organizovanost = Agentura PAC = ...

Novinky ze světa vědy – Vědci konečně objevili vzorec úspěšné školy v přírodě

Profesionalita + Ochotnost + Vstřícnost + Skvělé nápady + Dobrá nálada + Pohotovost + Organizovanost = Agentura PAC = Nejhezčí škola v přírodě

DĚKUJEME J

Bc. Milena Humlová 28.06.2017 19:46
Bc. Milena Humlová
28.06.2017 19:46
Poslův Mlýn 11.7.2017-18.7.2017
Letos jsme my třida 9.B a třídy 6.A, B, C a 3. A, B, C navštívili školu v přírodě v Poslově Mlýně. Naše devátá třída zde zakončila svých devět let na naší škole. Chtěli ...

Letos jsme my třida 9.B a třídy 6.A, B, C a 3. A, B, C navštívili školu v přírodě v Poslově Mlýně. Naše devátá třída zde zakončila svých devět let na naší škole. Chtěli bychom poděkovat celému týmu PACky. Hlavně našim vychovatelům a vychovatelkám, kteří se o nás celý týden moc hezky starali. Za nás všechny úžasný program a dobré jídlo. Celý týden jsme si velmi moc užili, zažili jsme skvělé olympijské hry a více jsme se všichni sblížili. Děkujeme a doufáme, že se ještě někdy sejdeme.

Za ZŠ a MŠ Školní Roudnice nad Labem, Školní 1803 Martina Fidlerová.

Martina Fidlerová 28.06.2017 10:25
Martina Fidlerová
28.06.2017 10:25
Spokojenost, pohoda, nadšení
Packa opět nezklamala. Letos poprvé pro velký počet tříd navštívila FZŠ Brdičkova ve stejném termínu jak Poslův Mlýn, tak Jiřetín pod Jedlovou. Děti přijely spokojené, nadšené, se spoustou sportovních zážitků. Počasí ...

Packa opět nezklamala.

Letos poprvé pro velký počet tříd navštívila FZŠ Brdičkova ve stejném termínu jak Poslův Mlýn, tak Jiřetín pod Jedlovou. Děti přijely spokojené, nadšené, se spoustou sportovních zážitků. Počasí bylo luxusní. Jídla tradičně více než dost. Děkujeme všem manažerům, vychovatelům, zdravotnicím, personálu v kuchyni za každodenní usměvavé tváře, za vstřícnost a nesmírnou obětavost. Za rok se těšíme na viděnou.

                                                                         Za oba kolektivy Olga Dvořáková

Olga Dvořáková 26.06.2017 14:34
Olga Dvořáková
26.06.2017 14:34
PACKA JE NEJLEPŠÍ!!! :-)
Dana Mišáková 19.06.2017 18:11
Dana Mišáková
19.06.2017 18:11
Vyhodnocení ŠvP Poslův mlýn 28.5.-4.6.2017
Vážení přátelé, opět jste nezklamali, děkujeme za velmi příjemný pobyt ve výše vedeném termínu na PM. Vážíme si vaši práce ve prospěch dětí, zda se jedná o náplň programu (tématické zaměření) při ...

Vážení přátelé,

opět jste nezklamali, děkujeme za velmi příjemný pobyt ve výše vedeném termínu na PM.

Vážíme si vaši práce ve prospěch dětí, zda se jedná o náplň programu (tématické zaměření) při pobytu nebo vynikající kuchyň a kvalitní bydlení. Chceme poděkovat i za vstřícnost pro ubytování, dle speciálních požadavků před konáním ŠvP. Zvláštní poděkování patří programovému showmannovi Davymu, za organizaci soutěží a kulturní vložky.

Ještě jednou veliký dík za vaši práci, přístup a spolupráci. Přeji vám další tvůrčí úspěchy, hodně zdraví a vše nej... do další ŠvP s přáním dalšího setkání v příštím roce. Ahoj a díky všem. 

 

Ing. Láďa-Citron Marko 19.06.2017 10:11
Ing. Láďa-Citron Marko
19.06.2017 10:11
Super škola v přírodě
Chci Vám za obě třídy naší školy poděkovat za super školu v přírodě v Jiřetíně pod Jedlovou. Všichni jste úžasní a děláte pro děti maximum a děti to dokázaly ocenit. ...
Chci Vám za obě třídy naší školy poděkovat za super školu v přírodě v Jiřetíně pod Jedlovou. Všichni jste úžasní a děláte pro děti maximum a děti to dokázaly ocenit. Při odjezdu nezůstalo jedno oko suché. Už teď se těší na další setkání s Vámi. Jen tak dál. Radka Hetzerová
Mgr. Radka Hetzerová 12.06.2017 16:29
Mgr. Radka Hetzerová
12.06.2017 16:29
Diky
 Pěkný den..jsem překvapena jak rychle funguje komunikace pro rodiče..moc děkuji..již to vypovídá o tom ze budete super!!Predem dekuji za info a fotky..😊Pevne nervy. .Karbanova Katerina

 Pěkný den..jsem překvapena jak rychle funguje komunikace pro rodiče..moc děkuji..již to vypovídá o tom ze budete super!!Predem dekuji za info a fotky..😊Pevne nervy. .Karbanova Katerina

Katka Karbanova 11.06.2017 15:08
Katka Karbanova
11.06.2017 15:08
Všichni si to užili
 Děkujeme všem pracovníkům Packy za skvěle připravenou školu v přírodě v Poslově Mlýně. Děti si užily olympijské disciplíny a spoustu doprovodného programu. Věřím, že po letošní zkušenosti zase vyjedeme ve velkém ...

 Děkujeme všem pracovníkům Packy za skvěle připravenou školu v přírodě v Poslově Mlýně. Děti si užily olympijské disciplíny a spoustu doprovodného programu. Věřím, že po letošní zkušenosti zase vyjedeme ve velkém počtu.

Mgr. Eva Merhautová 30.05.2017 05:37
Mgr. Eva Merhautová
30.05.2017 05:37
ŠVP Poslův mlýn
Chceme poděkovat za krásné zážitky ve vaší škole v přírodě. Za profesionální přístup vašich vychovatelů. Dětem se vůbec nechtělo domů a při loučení jim ukápla i nějaká slzička. Rádi se ...

Chceme poděkovat za krásné zážitky ve vaší škole v přírodě. Za profesionální přístup vašich vychovatelů. Dětem se vůbec nechtělo domů a při loučení jim ukápla i nějaká slzička. Rádi se sem vrátíme i v příštím školním roce.

Mgr. Drahuše Nová 24.05.2017 06:25
Mgr. Drahuše Nová
24.05.2017 06:25
Naprostá spokojenost a nadšení
Dobrý večer, dítko je zatím ještě s vámi, zítra se vrací a myslím, že bude po této ŠvP tesknit. Psala nám úžasné dopisy plné spokojenosti a nadšení, že jí to ...

Dobrý večer, dítko je zatím ještě s vámi, zítra se vrací a myslím, že bude po této ŠvP tesknit. Psala nám úžasné dopisy plné spokojenosti a nadšení, že jí to tam moc baví......zatím nám ze žádné akce takhle hezky a spokojeně nepsala. Příští rok chce jet zas! Takže velké poděkování za perfektní náplň a organizaci času, který s "Packou" naše děti trávily. A díky za dodávání info a foto z každého dne nám rodičům. Je prima být s dětmi v kontaktu ..... 

 

Mgr. Denisa Šašková 20.05.2017 20:27
Mgr. Denisa Šašková
20.05.2017 20:27
Poděkování
Děkujeme všem pracovníkům Packy za skvěle připravenou školu v přírodě v Poslově Mlýně. Děti si zde olympijské disciplíny užily a už se těší na příští školní rok.
Děkujeme všem pracovníkům Packy za skvěle připravenou školu v přírodě v Poslově Mlýně. Děti si zde olympijské disciplíny užily a už se těší na příští školní rok.
Mgr. Helena Matějovská 16.05.2017 09:00
Mgr. Helena Matějovská
16.05.2017 09:00
Bylo to super.
 Titulek vyjadřuje vše. :) :) :) 

 Titulek vyjadřuje vše. :) :) :) 

Mgr. Hana Heroldova 14.05.2017 18:01
Mgr. Hana Heroldova
14.05.2017 18:01
Super škola v přírodě v Poslově Mlýně
Chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu agentury PACka za organizačně velmi povedenou školu v přírodě. Děti odjížděly spokojené a plny vzpomínek. Za mě vyzvihuji fullservis od chutného jídla až ...

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu agentury PACka za organizačně velmi povedenou školu v přírodě. Děti odjížděly spokojené a plny vzpomínek. Za mě vyzvihuji fullservis od chutného jídla až po starostlivou péči zdravotnice Káji, program i disciplíny byly poutavé a probouzející sportovního ducha. V neposlední řadě se dětem líbilo celkové prostředí skýtající spoutu možností, které jsme rádi využívali.

Mgr. Alice Ekertová 08.05.2017 18:44
Mgr. Alice Ekertová
08.05.2017 18:44
Naprostá spokojenost
Náš pobyt proběhl 12. 6. – 19. 6. se žáky 4. ročníku a to k naprosté spokojenosti dětí i pedagogického dozoru. Bohatý program, vše výborně zorganizované, děti se skvěle bavily. ...
Náš pobyt proběhl 12. 6. – 19. 6. se žáky 4. ročníku a to k naprosté spokojenosti dětí i pedagogického dozoru. Bohatý program, vše výborně zorganizované, děti se skvěle bavily. Vedení tábora vstřícné a ochotné řešit i sebemenší problém, výborná kuchyně. Děkujeme a těšíme se někdy příště… Hana Kučerová
Hana Kučerová 27.07.2016 08:03
Hana Kučerová
27.07.2016 08:03
poděkování
 Dobrý den,  tímto chci velice poděkovat za skvělý přístup. Dcera má bezlepkovou dietu a zde nebyl žádný problém stravu dceři přizpůsobit. Velice si chválila jídlo i přístup personálu s perfektním programem. Přeji ...

 Dobrý den,

 tímto chci velice poděkovat za skvělý přístup. Dcera má bezlepkovou dietu a zde nebyl žádný problém stravu dceři přizpůsobit. Velice si chválila jídlo i přístup personálu s perfektním programem.

Přeji mnoho spokojených dětí. 

Velké díky a přeji hezký den Dudková

 

 

 

 

 

Romana Dudková 22.06.2016 13:56
Romana Dudková
22.06.2016 13:56
PODĚKOVÁNÍ
Dobrý den,chtěla bych vám všem moc poděkovat za vaši práci . Dcera  přijlela nadšená a moc se jí u vás líbilo. Děkuji. S pozdravem hezkého dne Lucie Dobešová

Dobrý den,chtěla bych vám všem moc poděkovat za vaši práci .

Dcera  přijlela nadšená a moc se jí u vás líbilo.

Děkuji.

S pozdravem hezkého dne Lucie Dobešová

Lucie Dobešová 19.06.2016 15:47
Lucie Dobešová
19.06.2016 15:47
Naprostá spokojenost
 Náš pobyt u vás proběhl v době 29. května až 5. června 2016 se žáky 6. a 9. ročníku. Pro žáky i pro pedagogický dohled byl pobyt všestranně zabezpečen, t.j. náplň ...

 Náš pobyt u vás proběhl v době 29. května až 5. června 2016 se žáky 6. a 9. ročníku.

Pro žáky i pro pedagogický dohled byl pobyt všestranně zabezpečen, t.j. náplň zaměstnání i mimoškolní čas.

Ubytování žáků i pedagogů bylo na velmi dobré úrovni.

Strava byla poskytována 5x denně + přídavky k večeři, jídlo bylo velice chutně připraveno a vždy v dostatečném množství.

Pitný režim byl k dispozici po celý den.

Velice kladně jsme ocenili nadstandartní vztahy mezi pedagogy a vedením a vychovateli vaší organizace.

Děkujeme za vše a rádi se k vám příští rok vrátíme. ( ve škole již dojednáno).

Eva a Láďa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mgr. Eva Hladíková 15.06.2016 07:26
Mgr. Eva Hladíková
15.06.2016 07:26
Opět super škola v přírodě v RS Netopýr 28.5.-4.6.2016
Chtěla bych vám všem poděkovat za super pobyt v RS Netopýr. Po roce jsme se sem vrátili a nezklamali jste nás - opět výborná kuchyně, bohatý program, profesionální péče. Dětem ...

Chtěla bych vám všem poděkovat za super pobyt v RS Netopýr. Po roce jsme se sem vrátili a nezklamali jste nás - opět výborná kuchyně, bohatý program, profesionální péče. Dětem se nechtělo domů a některé při odjezdu brečely... Už se všichni moc těšíme na příští rok, kdy plánujeme vyzkoušet Poslův Mlýn :-)

 

Jitka Valdová
Mgr. Jitka Valdová 12.06.2016 14:05
Mgr. Jitka Valdová
12.06.2016 14:05
Skvělá škola v přírodě Poslův Mlýn 22.5.-29.5.2016
Tři třídy šesťáků vyrazily na ŠvP do Poslova Mlýna v termínu 22.5.-29.5.2016. Celý pobyt jsme si velmi užili. Program byl bohatý, vše výborně zorganizováno, organizační vedení velmi vstřícné, výborná zdravotní ...

Tři třídy šesťáků vyrazily na ŠvP do Poslova Mlýna v termínu 22.5.-29.5.2016. Celý pobyt jsme si velmi užili. Program byl bohatý, vše výborně zorganizováno, organizační vedení velmi vstřícné, výborná zdravotní péče, skvělá práce vychovatelů.....Díky tomu byly děti velmi nadšené a příští rok sem pojedeme určitě znovu. Všem pracovníkům děkujeme za báječný týden.

Ing. Jarmila Ježková 03.06.2016 12:26
Ing. Jarmila Ježková
03.06.2016 12:26
ŠvP Poslův Mlýn od 15.5. do 20.5 2016
Děkuji všem pracovníkům za skvěle připravenou školu v přírodě, kde si pobyt užily jak děti, tak i učitelé. Děti byly programem tak nadšené, že při příjezdu domů skandovaly v autobusu: ...
Děkuji všem pracovníkům za skvěle připravenou školu v přírodě, kde si pobyt užily jak děti, tak i učitelé. Děti byly programem tak nadšené, že při příjezdu domů skandovaly v autobusu: " Domů nechceme a příští rok jedeme zase "
Mgr. Helena Matějovská 21.05.2016 11:37
Mgr. Helena Matějovská
21.05.2016 11:37
Báječná škola v přírodě
Od 25. do 29. dubna 2016 se žáci 1. stupně naší školy zúčastnili školy v přírodě v Poslově Mlýně . Počasí nám sice od začátku nepřálo, ale vše ostatní dopadlo ...
Od 25. do 29. dubna 2016 se žáci 1. stupně naší školy zúčastnili školy v přírodě v Poslově Mlýně . Počasí nám sice od začátku nepřálo, ale vše ostatní dopadlo výborně. Děti byly nadšené z rozmanitého programu inspirovaného Rychlými šípy.Líbil se jim program, který se neustále měnil. Mohly si zasportovat, zasoutěžit i zatančit. Oblíbení byli i vedoucí, kteří se o děti celé odpoledne a večer starali. Spokojenost vládla na pokojích a ve školní jídelně. Děkujeme všem za vydařenou školu v přírodě - máte od nás velkou jedničku. Za všechna děti i učitelky Eliška Zdražilová
Mgr. Eliška Zdražilová 13.05.2016 10:28
Mgr. Eliška Zdražilová
13.05.2016 10:28
Poslův Mlýn 24.4. - 1.5. 2016
 Škola v přírodě se nám moc líbila. Moc děkujeme za skvělou organizaci, příjemnou atmosféru a pracovníkům kuchyně za výborné jídlo.

 Škola v přírodě se nám moc líbila. Moc děkujeme za skvělou organizaci, příjemnou atmosféru a pracovníkům kuchyně za výborné jídlo.

Pavlína Vorlíčková 04.05.2016 17:10
Pavlína Vorlíčková
04.05.2016 17:10
Skvělá ŠvP
 Když jedeme na ŠvP, tak jedině do Jiřetína ! Již několik let využíváme profesionalitu a bohaté zkušenosti vedení ŠvP. Děti se každý rok vždy nějvíce těší na celotáborovou hru. Letos ...

 Když jedeme na ŠvP, tak jedině do Jiřetína ! Již několik let využíváme profesionalitu a bohaté zkušenosti vedení ŠvP. Děti se každý rok vždy nějvíce těší na celotáborovou hru. Letos jsme zahajovali sezonu ve středisku Netopýr a opět vše skvělé. Naše děti již plánují příští školní rok - a kam jinam, než do Jiřetína! Díky.

Mgr. Lenka Kopelentová 24.04.2016 11:10
Mgr. Lenka Kopelentová
24.04.2016 11:10
POSLŮV MLÝN 30.5. - 6.6. 2015
Chtěl bych především vyzdvihnout profesionalitu celého týmu Agentury PAC, která zajistila bezproblémový průběh ŠVP. Oceňuji výborně připravený program pro děti, vysoké pracovní nasazení a tolerantnost vychovatelů vůči dětem, pohotové zdravotníky, bezproblémové ...

Chtěl bych především vyzdvihnout profesionalitu celého týmu Agentury PAC, která zajistila bezproblémový průběh ŠVP. Oceňuji výborně připravený program pro děti, vysoké pracovní nasazení a tolerantnost vychovatelů vůči dětem, pohotové zdravotníky, bezproblémové zajištění autobusové dopravy a v neposlední řadě velké poděkování vedoucí vychovatelů Katce. Menší výtka ke kvalitě jídla.

Velké poděkování patří i pedagogům ZŠ Dukelských hrdinů, kteří svou práci odváděli s vysokou profesionalitou. Vyzdvihuji jejich kamarádský přístup k dětem, ochotu poradit a pomáhat začínajícím vychovatelům a především navozovat přátelské klima.

Žáci, žákyně a pedagogové ze Základní školy Dukelských hrdinů Karlovy Vary děkují za příjemně strávený týden v Poslově Mlýně.

S přáním všeho dobrého

Ladislav Jurík

Ladislav Jurík 15.07.2015 08:57
Ladislav Jurík
15.07.2015 08:57
ZŠ Norbertov 19.4.-26.4.2015
 Škola v přírodě byla naprosto úžasná, nemáme jedinou kritickou připomínku. Děti byly nadšené z vybavení areálu (hříště, pískoviště, trampolíny). Vychovatelé velmi vlídně vychovávali a připravili zajímavou celotýdenní hru. Vše tu bezchybně ...

 Škola v přírodě byla naprosto úžasná, nemáme jedinou kritickou připomínku.

Děti byly nadšené z vybavení areálu (hříště, pískoviště, trampolíny). Vychovatelé velmi vlídně vychovávali a připravili zajímavou celotýdenní hru. Vše tu bezchybně funguje a nic není problém zařídit - to ocenily hlavně paní učitelky.

Určitě se sem zase vrátíme.

 

 

Mgr. Zuzana Schäfferová 24.06.2015 08:30
Mgr. Zuzana Schäfferová
24.06.2015 08:30
Poslův Mlýn - poděkování
Rádi bychom poděkovali všem, kteří se o nás tak krásně starali celý týden na škole v přírodě. Už po druhé jsme se vrátili do Poslova Mlýna a byli jsme opět ...

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se o nás tak krásně starali celý týden na škole v přírodě. Už po druhé jsme se vrátili do Poslova Mlýna a byli jsme opět velice nadšení. Děti se zabrali do skvěle připraveného programu a dali mu vše ze sebe. Děkujeme za krásné hry v lese, večerní programy, nezapomenutelné diskotéky a celkovou péči o děti a pani učitelky :)
Posíláme velkou pochvalu a těšíme se zase za rok na nové zážitky.
 

Mgr. Jana Zajacová 23.06.2015 18:44
Mgr. Jana Zajacová
23.06.2015 18:44
Poděkování
Naše škola sem jezdí už druhým rokem. Děti jsou nadšený. Je úžasný jak jsou zaneprázdněný a nemají čas na stýskání i když jsou takhle malé. Velkou zásluhu na tom má ...
Naše škola sem jezdí už druhým rokem. Děti jsou nadšený. Je úžasný jak jsou zaneprázdněný a nemají čas na stýskání i když jsou takhle malé. Velkou zásluhu na tom má také Simona (řečená Sísa nebo Síma). Tu moje dcera respektuje a uznává nejvíce. Proto jí za to chci moooc poděkovat jako matka. Ted ji mrzí, že príští rok už ji nepotká. Ale štěstí za oceánem ji ze srdce přejeme. Matějková Petra Pobyt na ŠvP 7.6.-14.6.2015
Petra Matějková 15.06.2015 19:08
Petra Matějková
15.06.2015 19:08
Škola v přírodě - Poslův Mlýn
 Děkujeme za skvěle zorganizovanou školu v přírodě, pro děti to byl řečeno jejich slovy "SUPER" zážitek, na který se vyplatilo  těšit se. My smekáme před profesionálním přístupem jak vedení, tak ...

 Děkujeme za skvěle zorganizovanou školu v přírodě, pro děti to byl řečeno jejich slovy "SUPER" zážitek, na který se vyplatilo  těšit se. My smekáme před profesionálním přístupem jak vedení, tak i oddílových vedoucích. Program skvěle připraven, dětem se moc líbil.

Přejeme mnoho úspěchů do další práce a těšíme se na spolupráci v příštím školním roce. Vaši agenturu nelze jinak, než doporučit :-)

Za 3 ZŠ Beroun, Věra Šaldová

 

 

 

 

Mgr. Věra Šaldová 30.05.2015 20:04
Mgr. Věra Šaldová
30.05.2015 20:04
Poděkování
Letos jsme navštívili areál Poslův Mlýn poprvé a byli jsme spokojeni jak s programem, tak s profesionalitou a ochotou zaměstnanců. Zvlášť oceńujeme vedoucího tábora Jaroslava Růžičku, zdravotnici Alex a vychovatele. ...

Letos jsme navštívili areál Poslův Mlýn poprvé a byli jsme spokojeni jak s programem, tak s profesionalitou a ochotou zaměstnanců. Zvlášť oceńujeme vedoucího tábora Jaroslava Růžičku, zdravotnici Alex a vychovatele. Rádi bychom také poděkovali zaměstnancům kuchyně za výtečné jídlo a zaměstnancům úklidu. Celý areál je výborně udržován a dobře vybaven mnoha atrakcemi pro děti. Pohodu a celkovou spokojenost dotváří umístění tábora v blízkosti Máchova jezera.

Mgr. Petra Prokophova 30.05.2015 12:10
Mgr. Petra Prokophova
30.05.2015 12:10
17. - 22.5. 2015
 Dobrý den, máme za sebou krásných pár dní na škole v přírodě v Poslově Mlýně s agenturou PAC. I přes občasnou nepřízeň počasí, trávily děti skvěle připravený program v krásném prostředí ...

 Dobrý den,

máme za sebou krásných pár dní na škole v přírodě v Poslově Mlýně s agenturou PAC. I přes občasnou nepřízeň počasí, trávily děti skvěle připravený program v krásném prostředí Poslova Mlýna a okolních lesích. S nadšením plnily zadané úkoly, jen těžko se loučily s končící školou v přírodě a bezvadným pracovním týmem. I my, učitelky, jsme obdivovaly výborně a precizně připravený program pro děti a zázemí, které nám agentura poskytovala. Rozhodně se budeme těšit na další spolupráci v příštích letech a chválíme perfektně zorganizovaný, pečlivě připravený a nápaditý program. Pochvalná hodnocení také směřují k týmu zabezpečujícímu zdravotnickou péči a moc si také pochvalujeme pestrou, vyváženou a vydatnou stravu. Bylo to zkrátka super :)

S přátelskými pozdravy spokojené učitelky ze ZŠ Vojnovičova :) Silva Mišáková, Marcela Mašková, Hanka Tomešová, Hanka Bejčková, Lenka Krejčová, Maruška Baranová a Monika Havlíčková

 

 

Mgr. Marcela Mašková 27.05.2015 08:42
Mgr. Marcela Mašková
27.05.2015 08:42
Báječná ŠvP v Poslově Mlýně
Opět jsme se po roce vydali na ŠvP s agenturou PAC. Tentokrát do  střediska Poslův Mlýn. Přestože nás bylo mnohem více než vloni, organizace i materiální zajištění pobytu bylo úžasné. ...

Opět jsme se po roce vydali na ŠvP s agenturou PAC. Tentokrát do  střediska Poslův Mlýn. Přestože nás bylo mnohem více než vloni, organizace i materiální zajištění pobytu bylo úžasné. Oceňuji zejména propojenost všech účastníků, takže při sebemenším problému (kterých bylo minimum) byla možnost se spojit s hlavním vedoucím, či zdravotnicí, kteří hned vše řešili. Klobouk dolů před promyšleným programem i zajištěním jeho průběhu a v neposlední řadě i před osobním nasazením zaměstnanců agentury. Můžeme jen doporučit ostatním školám. Ještě jednou velké poděkování!

Eva Flíčková 24.05.2015 20:25
Eva Flíčková
24.05.2015 20:25
Úžasný týden
V Jiřetíně pod Jedlovou naše děti byly již třetím rokem...Myslím, že to mluví za vše. Příště jedeme zas....:-) Mnohokrát děkujeme. Renata a Eva
V Jiřetíně pod Jedlovou naše děti byly již třetím rokem...Myslím, že to mluví za vše. Příště jedeme zas....:-) Mnohokrát děkujeme. Renata a Eva
Mgr. Renata Prollová 24.05.2015 19:43
Mgr. Renata Prollová
24.05.2015 19:43
ŠvP 9. - 16.5.2015
Děkujeme za úžasnou školu v přírodě a vřele doporučujeme. Bohatý program pro děti, výborná kuchyně, nádherná příroda. Vše funguje na 100%.  Příští rok s Vámi opět počítáme:))

Děkujeme za úžasnou školu v přírodě a vřele doporučujeme. Bohatý program pro děti, výborná kuchyně, nádherná příroda. Vše funguje na 100%.  Příští rok s Vámi opět počítáme:))

Mgr. Lenka Kopelentová 18.05.2015 16:20
Mgr. Lenka Kopelentová
18.05.2015 16:20
Poslův Mlýn 10.5.-17.5.2015
Děkujeme agentuře PAC za skvěle zorganizovanou školu v přírodě. S PACKOU jsme již vyjeli 3x a vždy jsme byli velice spokojeni s komunikací před školou v přírodě i během pobytu. ...

Děkujeme agentuře PAC za skvěle zorganizovanou školu v přírodě. S PACKOU jsme již vyjeli 3x a vždy jsme byli velice spokojeni s komunikací před školou v přírodě i během pobytu. Za vedení školy mohu napsat, že se jedná o agenturu, na kterou se můžete spolehnout. Vše je na velmi vysoké profesionální úrovni. Areál Poslův Mlýn je velice pěkný a dětem nabízí veliké sportovní vyžití. Okolí je překrásné a je zde velká možnost výletů. Packa každoročně připraví pestrý, zajímavý i zábavný program. Děti se tu opravdu vyřádí. Odměnou jsou jejich usměvavé tváře. Všem školám mohu jen doporučit.

PS: Děkujeme celému týmu, který se o nás během našeho pobytu staral. 

Mgr. Jitka Strahlheimova 17.05.2015 17:23
Mgr. Jitka Strahlheimova
17.05.2015 17:23
PODĚKOVÁNÍ
Milá agenturo PAC, tímto bychom chtěli všem vašim pracovníkům poděkovat za krásně a pohodově strávený týden ve vašem středisku Poslův Mlýn. Za trpělivost a obětavost děkujeme též vychovatelům, kteří se starali ...

Milá agenturo PAC,

tímto bychom chtěli všem vašim pracovníkům poděkovat za krásně a pohodově strávený týden ve vašem středisku Poslův Mlýn. Za trpělivost a obětavost děkujeme též vychovatelům, kteří se starali o odpolední program našich dětí.

Areál má dostatek sportovišť a zákoutí pro odpočinek a relaxaci v pěkném prostředí Máchova kraje. Mile nás překvapila i čistota jak v areálu i v ubytovacích prostorech.

Za to vše udělujeme velkou jedničku!!!

Základní škola Pchery, okres Kladno

Mgr. Lucie Landová 09.05.2015 12:48
Mgr. Lucie Landová
09.05.2015 12:48
Netopýr 25. 4. - 2. 5.
V sobotu jsme se vrátili z týdenního pobytu v Jiřetíně pod Jedlovou. Musíme říct, že se nám ani dětem domů moc nechtělo. Všechno bylo perfektně zorganizované, o děti bylo skvěle postaráno po ...

V sobotu jsme se vrátili z týdenního pobytu v Jiřetíně pod Jedlovou. Musíme říct, že se nám ani dětem domů moc nechtělo. Všechno bylo perfektně zorganizované, o děti bylo skvěle postaráno po všech stránkách, jídlo bylo neskutečně výborné. Připravený program děti moc bavil a v pondělí po návratu ze školy v přírodě byla jejich první otázka, jestli sem pojedeme příští rok znovu a se stejnými vychovateli :-).   Celému kolektivu PAC patří velký dík. ZŠ P. Holého Louny

Mgr. Jitka Valdová 07.05.2015 05:41
Mgr. Jitka Valdová
07.05.2015 05:41
Další skvělá škola v přírodě
Děkujeme za skvěle strávený týden v úžasném prostředí Poslova mlýna. Užili jsme si bezvadný pobyt plný aktivit, her a soutěží. Děti byly nadšené, některým se vůbec nechtělo domů. Co se ...
Děkujeme za skvěle strávený týden v úžasném prostředí Poslova mlýna. Užili jsme si bezvadný pobyt plný aktivit, her a soutěží. Děti byly nadšené, některým se vůbec nechtělo domů. Co se týče zdraví, hygieny, stravy, tepla, programu a ostatního nemáme jedinou výhradu. Těšíme se na další švp.
Šárka Šilingová 01.05.2015 19:53
Šárka Šilingová
01.05.2015 19:53
19.4.-26.4.2015
 Škola v přírodě byla naprosto úžasná, nemáme jedinou kritickou připomínku. Děti byly nadšené z vybavení areálu (hřiště, pískoviště, trampolíny). Vychovatelé velmi vlídně vychovávali a připravili zajímavou celotýdenní hru. Vše tu ...

 Škola v přírodě byla naprosto úžasná, nemáme jedinou kritickou připomínku. Děti byly nadšené z vybavení areálu (hřiště, pískoviště, trampolíny). Vychovatelé velmi vlídně vychovávali a připravili zajímavou celotýdenní hru. Vše tu bezchybně funguje a nic není problém zařídit - to ocenily hlavně paní učitelky. Určitě se sem zase vrátíme.

Zuzana Schäfferová 26.04.2015 22:07
Zuzana Schäfferová
26.04.2015 22:07
Poděkování
Již druhým rokem jsme pro naše žáky ze ZŠ Duchcov zvolili RS Netopýr v Jiřetíně pod Jedlovou a vyjeli s agenturou PAC do školy v přírodě. V letošním roce proběhl ...
Již druhým rokem jsme pro naše žáky ze ZŠ Duchcov zvolili RS Netopýr v Jiřetíně pod Jedlovou a vyjeli s agenturou PAC do školy v přírodě. V letošním roce proběhl program "Tenkrát v Americe." Tento program obsahoval mnoho aktivit, které byly pro žáky zajímavé a všem se líbily. Vedoucím obou týmů nikdy nechyběl úsměv na tváři a vřelé přijetí. Hildo, děkujeme:-)) Po zdravotní stránce bylo o všechny děti velmi dobře postaráno. Velké díky patří i do milé a veselé kuchyně. Moc nám u Vás chutnalo. Na Honzovu buchtu nikdo jen tak nezapomene. Těšíme se na ni příští rok. Pochvala patří i ostatnímu personálu za uklizené pokoje a ostatní prostory, za pěkné učebny a příjemné prostředí. Celá komunikace mezi námi a Vaší společností byla velmi dobrá, z Vaší strany nechyběla ochota a vyhovění všem našim požadavkům. I když na ně se moc nedostalo, protože jste ve všem byli první. Naše hodnocení vyplývá hlavně od našich žáků. Z jejich úst zazněla slova spokojenosti, radosti a celý pobyt hodnotili velmi kladně. Ještě jednou Vám všem patří velký dík a přejeme Vám mnoho takových spokojených klientů, jakými jsme byli my. ZŠ Antonína Sochora Duchcov Mgr. Andrea Štibingerová Mgr. Silvie Janovská
Mgr. Andrea Štibingerová 24.04.2015 18:11
Mgr. Andrea Štibingerová
24.04.2015 18:11
Dubnový pobyt v Poslově mlýně (2015)
Před několika dny jsme se vrátili z Poslova mlýna a musím říct, že všichni jsme nadšení. Bravurně profesionálně zvládnutý program pro děti, krásné prostředí a ochotní a příjemní lidé kolem ...

Před několika dny jsme se vrátili z Poslova mlýna a musím říct, že všichni jsme nadšení. Bravurně profesionálně zvládnutý program pro děti, krásné prostředí a ochotní a příjemní lidé kolem je to, co zajistilo naši naprostou spokojenost. Posíláme všem velkou pochvalu a slibujeme, že se určitě vrátíme. Víme, že za tím stojí spousta práce a jsme rádi, že takoví nadšenci ještě existují a jsou ochotni, se dětem plně věnovat a bavit je. Není to jednoduché. Držíme palce.

Mgr. Jana Ptáčková 21.04.2015 09:22
Mgr. Jana Ptáčková
21.04.2015 09:22
Prvňáci na ŠvP - Poslův mlýn
Vyrazili jsme trochu v obavách a strachu, neb jsme (my učitelky i žáčci) nikdy ŠvP tohoto typu nezažili a vraceli jsme se plně spokojeni a s přesvědčením, že se sem ještě určitě ...

Vyrazili jsme trochu v obavách a strachu, neb jsme (my učitelky i žáčci) nikdy ŠvP tohoto typu nezažili a vraceli jsme se plně spokojeni a s přesvědčením, že se sem ještě určitě někdy vrátíme. Vše fungovalo k naší i dětské spokojenosti, ochota a vstřícnost řešit jakýkoliv náš problém či požadavek nás velmi mile překvapila. Norbertovští prvňáčci + 2 starostlivé úči

Jana Sochůrková 25.05.2014 20:00
Jana Sochůrková
25.05.2014 20:00
PODĚKOVÁNÍ ZA CELOU 5.C Z 8.ZŠ KLADNO
DĚKUJI VÁM ZA TU NEJ NEJ ŠvP. ALE HLAVNĚ MUSÍM PODĚKOVAT TOMU NEJ NEJ NEJ VYCHOVATELI ŠTĚPÁNOVI VOGLOVI ZA TO ŽE S  NÁMI MĚL TRPĚLIVOST. :D :D <3 <3 <3

DĚKUJI VÁM ZA TU NEJ NEJ ŠvP. ALE HLAVNĚ MUSÍM PODĚKOVAT TOMU NEJ NEJ NEJ VYCHOVATELI ŠTĚPÁNOVI VOGLOVI ZA TO ŽE S  NÁMI MĚL TRPĚLIVOST. :D :D <3 <3 <3

Adél Olahová 21.05.2014 11:55
Adél Olahová
21.05.2014 11:55
Postřehy ze ŠvP
 I když jsem zpočátku nevěděla, co mám od této školy v přírodě očekávat, byla jsem mile překvapená, že se tam mým dětem líbilo. Největší úspěch prý měl vedoucí Štěpán. Velkou ...

 I když jsem zpočátku nevěděla, co mám od této školy v přírodě očekávat, byla jsem mile překvapená, že se tam mým dětem líbilo. Největší úspěch prý měl vedoucí Štěpán. Velkou radost děti měly z velké trampolíny. 

Kloubková

 

 

Hana Kloubková 20.05.2014 18:59
Hana Kloubková
20.05.2014 18:59
velká pochvala
Děkujeme za skvělý program na ŠvP v Poslově Mlýně (11.-18.5.). Kluci se vrátili nadšení, i když počasí zrovna nepřálo. Speciální pochvala patří Štěpánu Voglovi. Hana Barochová

Děkujeme za skvělý program na ŠvP v Poslově Mlýně (11.-18.5.). Kluci se vrátili nadšení, i když počasí zrovna nepřálo. Speciální pochvala patří Štěpánu Voglovi.

Hana Barochová

Ing. Hana Barochová 18.05.2014 18:25
Ing. Hana Barochová
18.05.2014 18:25
ŠvP Jiřetín pod Jedlovou 3.-10.5.2014
Dobrý den, velmi Vám děkuji za skvělou péči o děti, Honzíkovi se na ŠvP moc líbilo a velmi mu chutnalo, umíte vařit lépe než ve školní jídelně. Honzík Vás pozdravuje, hlavně ...

Dobrý den,
velmi Vám děkuji za skvělou péči o děti, Honzíkovi se na ŠvP moc líbilo a velmi mu chutnalo, umíte vařit lépe než ve školní jídelně. Honzík Vás pozdravuje, hlavně Anetu a Píďu.

S přáním hezkých dnů, Lucie Pražská - maminka

Lucie Pražská 13.05.2014 21:29
Lucie Pražská
13.05.2014 21:29
Další úžasná škola v přírodě
Od 26.4. jsme obsadili celý Jiřetín pod Jedlovou. Byli jsme zde již po čtvrté a opět to bylo zcela bezkonkurenční. Počasí bylo úžasné, strava naprosto skvělá, vychovatelé příjemní a zodpovědní. ...

Od 26.4. jsme obsadili celý Jiřetín pod Jedlovou. Byli jsme zde již po čtvrté a opět to bylo zcela bezkonkurenční. Počasí bylo úžasné, strava naprosto skvělá, vychovatelé příjemní a zodpovědní. Vedení se každý den staralo o naše blaho a sebemenší problém byl okamžitě vyřešen. Nesmím opomenout ani paní zdravotnici, která se o děti starala nejen ve dne, ale i v noci. Naprostý sen každého kantora, který se rozhodne vyjet s dětmi do ŠvP. Vřele všem doporučuji a zároveň moc děkuji všem, kteří se o nás tak perfektně starali. Vedoucí ŠvP Eva Krupiková

Mgr. Eva Krupiková 06.05.2014 20:14
Mgr. Eva Krupiková
06.05.2014 20:14
Tenkrát na Západě v Jiřetíně
Letos poprvé jsme zkusili Školu v přírodě tzv. "na klíč". Strávili jsme týden v rekreačním středisku Netopýr a užili jsme si s bezvadnými lidmi, příjemném prostředí a krásné krajině. V ...

Letos poprvé jsme zkusili Školu v přírodě tzv. "na klíč". Strávili jsme týden v rekreačním středisku Netopýr a užili jsme si s bezvadnými lidmi, příjemném prostředí a krásné krajině. V kuchyni o nás pečovali přímo skvěle. Ke snídaní nebo svačině jsme často měli čerstvě upečené buchty (mňam). Odzačátku - od prvního projevení zájmu o ŠvP až po rozloučení a odjezd bylo vše pečlivě připravené a zorganizované. Děti se celý týden dobře bavily a paní učitelky (my) si mohly odpoledne odpočinout. Letos jsme v Jiřetíně prožívali každé odpoledne na Divokém západě. Šerifovi Black Jackovi jsme pomáhali zachraňovat městečko Hafapec. Jenže o čest být v Hafapecu první jsme museli bojovat.

Celé partě lidí z občanského sdružení PAC moc děkujeme za pěkný týden.

Jaroslava Mikolášová a Zuzana Semmlerová 

Mgr. Jaroslava Mikolášová 04.05.2014 21:26
Mgr. Jaroslava Mikolášová
04.05.2014 21:26
Reference
Dobrý den. Děkujeme za reference ze ŠvP 5.-12. dubna. Budem se tešit na další přidané. Všechny zdravíme z Duchcova a přjem klidný a ničím nerušený pobyt.

Dobrý den.

Děkujeme za reference ze ŠvP 5.-12. dubna.

Budem se tešit na další přidané.

Všechny zdravíme z Duchcova a přjem klidný a ničím nerušený pobyt.

Tomáš Mikeš 10.04.2014 20:58
Tomáš Mikeš
10.04.2014 20:58
Superškolanda
Chci vyjádřit poděkování za obětavou práci a péči o nás všechny účastníky ŠvP. Děti i dospělí byli nadšeni z programu, přístupu zaměstnanců i kvality jídla. Byla to jedna z nejlepších ...

Chci vyjádřit poděkování za obětavou práci a péči o nás všechny účastníky ŠvP. Děti i dospělí byli nadšeni z programu, přístupu zaměstnanců i kvality jídla. Byla to jedna z nejlepších škol v přírodě, které jsem zažila. Ještě jednou všem (obzvláště vedení) velké DÍKY


 

Eva Flíčková 06.04.2014 17:11
Eva Flíčková
06.04.2014 17:11
Skvělá ŠVP
Hodnocení žáků 5. B.:  ŠVP byla úžasná, super, moc jsme se neučili, hodná vychovatelka Verča, celodenní výlet do sklárny a na hrad Sloup, celoškolopřírodová hra, kamarádi, diskotéky, výborná jídla, díky počasí ...

Hodnocení žáků 5. B.: 

ŠVP byla úžasná, super, moc jsme se neučili, hodná vychovatelka Verča, celodenní výlet do sklárny a na hrad Sloup, celoškolopřírodová hra, kamarádi, diskotéky, výborná jídla, díky počasí jsme byli stále venku, dlouhý polední klid, sportovní vyžití v areálu, procházky na Tolštejn nebo do štoly, nej zdravotník Lumír, ubytování v chatkách.

Hodnocení p. uč.: Úžasná organizace všeho díky super týmu pod skvělým vedením.

Všichni jsme od vás přijeli nadšeni a doufáme, že se k vám někdy opět podíváme.

Díky za všechno

Mgr. M. Burešová

 

Mgr. Marcela Burešová 05.08.2013 13:21
Mgr. Marcela Burešová
05.08.2013 13:21
Křemílci a mušketýři
Po předchozích dobrých zkušenostech jsme letos opět vyjeli s našimi předškoláčky do školy v přírodě s PACkou -  tentokrát do Jiřetína pod Jedlovou. V připravené hře jsme byli pasováni na ...

Po předchozích dobrých zkušenostech jsme letos opět vyjeli s našimi předškoláčky do školy v přírodě s PACkou -  tentokrát do Jiřetína pod Jedlovou. V připravené hře jsme byli pasováni na mušketýry - ochránce a pomocníky královny, které jsme s radostí plnili všechna její přání - zdolávali připravené překážky, stavěli tvrze a hrady, šermovali i tančili. Moc jsme si "školandu" užili a po příjezdu domů chválili všechny její realizátory z  PACky, ale i pana kuchaře a vedoucí objektu, kteří udělali vše proto, aby zde byly děti spokojené. Milá PACko, těšíme se tedy na další setkání!

Bc. Zdeňka Hamalová 28.07.2013 20:41
Bc. Zdeňka Hamalová
28.07.2013 20:41
Naprostá spokojenost
 Na výjezd do ŠvP jsme se nechali inspirovat 1. stupněm, který s Packou jezdí už několik let. Letos jsme se rozhodli, že se pokusíme vyjet do ŠvP tentokrát i my ...

 Na výjezd do ŠvP jsme se nechali inspirovat 1. stupněm, který s Packou jezdí už několik let. Letos jsme se rozhodli, že se pokusíme vyjet do ŠvP tentokrát i my s žáky 2. stupně. Překvapila nás perfektní organizace všech lidí, kteří se o nás v ŠvP starali, skvělé vedení, úžasný přístup vychovatelů k dětem, vstřícný přístup veškerého personálu. Kdykoli jsme něco potřebovali nebo chtěli a vznesli žádost, okamžitě nám bylo vyhověno. Moc se těšíme na příští rok, kdy bychom chtěli vyzkoušet také druhé středisko, a to v Doksech. Děti se vrátily také nadšeny a i ony se stejně jako my už moc těší.

Děkujeme Pacce (a Fantě) za perfektní týden! :-)

Mgr. Michaela Krouparová 01.07.2013 07:22
Mgr. Michaela Krouparová
01.07.2013 07:22
Škola v přírodě Jiřetín pod Jedlovou
 Za všechny děti z roudnické školy posíláme hodnocení v podobě dopisu žákyně Terezy Tomanové. ŠKOLA V PŘÍRODĚ JIŘETÍN POD JEDLOVOU Líbí se mi tady. Máme dobrou vychovatelku Káťu a své jméno NORMANDIE. Nejvíc ...

 Za všechny děti z roudnické školy posíláme hodnocení v podobě dopisu žákyně Terezy Tomanové.

ŠKOLA V PŘÍRODĚ JIŘETÍN POD JEDLOVOU

Líbí se mi tady. Máme dobrou vychovatelku Káťu a své jméno NORMANDIE. Nejvíc mě tady baví večerní programy. Včera byly legrační některé fotky. Počasí není špatné, ale mrzí mě, že jsme se nešli koupat. Mám radost, že byla alespoň diskoška. Strašně se těším na tu rozlučkovou. Ráda tančím. Je dobré, že jsme byli na výletě. Zaujala mě ta sklárna. Byly tam krásné skleněné výrobky. Koupila jsem něco i pro rodiče. Naše škola v přírodě udělala i soutěž „PACKA MÁ HLAS“. Přihlásila jsem se a skončila jsem v semifinále. Měli to hezky udělanéJ. Tady vaří dobře. Už jsem si i přidala! Nejvíc mi chutná rizoto a ty těstoviny se zeleninou. V jídelně mají velmi hezké ubrusy a záclony. A vůbec, je to tu všechno hezké! Vážně se mi tady líbí.

 

                                                                                                          Tereza Tomanová

                                                                                                                žákyně 4.B

 

Mgr. Kateřina Hodková 28.06.2013 07:39
Mgr. Kateřina Hodková
28.06.2013 07:39
Poděkování
Vážení pořadatelé, chtěli bychom Vám poděkovat za překrásný týden plný zážitků. Velmi oceňujeme perfektně koncipovaný program, který byl motivující, vyvážený, proložený odpočinkem, sportovními aktivitami, zábavnými hrami a soutěžemi. Se všemi vychovateli ...

Vážení pořadatelé,

chtěli bychom Vám poděkovat za překrásný týden plný zážitků. Velmi oceňujeme perfektně koncipovaný program, který byl motivující, vyvážený, proložený odpočinkem, sportovními aktivitami, zábavnými hrami a soutěžemi. Se všemi vychovateli i vedoucími byla radost spolupracovat. Děkujeme panu kuchaři za velmi chutná a vyvážená jídla:) a také pánům řidičům za jejich trpělivost a ochotu.

Přejeme Vám mnoho úspěchů a těšíme se na další shledání!

                                                                                                   Mgr. Vladimíra Nováková

Mgr. Vladimíra Nováková 31.05.2013 08:18
Mgr. Vladimíra Nováková
31.05.2013 08:18
Maximální SPOKOJENOST!!!!!
 Zdravíme z domova :) Včera jsme se vrátili v pořadí již ze čtvrté školy v přírodě pod záštitou PACky. Jako vždy jsme se my učitelé i děti vrátili spokojení, nadšení, plní ...

 Zdravíme z domova :)

Včera jsme se vrátili v pořadí již ze čtvrté školy v přírodě pod záštitou PACky. Jako vždy jsme se my učitelé i děti vrátili spokojení, nadšení, plní zážitků a vzpomínek a báječně odpočatí!! Skvělé prostředí, kuchyně i lidé, kteří se o nás celý týden starali a nám tak absolutně nic nescházelo - to je důvod proč se stále vracíme a i tentokrát se nám po tomhle všem stýská, sotva jsme přijeli. 

Děkujeme za perfektní péči zdravotníka, který to s námi neměl nejlehčí a přesto to zvládl na jedničku ;)

A ještě jednou děkujeme za perfektní program, díky kterému si děti domů vozí zážitky, na které jen tak nezapomenou. Atmosféra při nástupech, kostýmy a scénky naše děti milují. Včera u autobusu jsem zaslechla, jak z davu zaznělo "Byla to BOMBA!", což podle mého mluví za vše. Takže..........těšíme se za rok na další "školandu"...........

Mgr. Zuzana Zdráhalová 12.05.2013 10:08
Mgr. Zuzana Zdráhalová
12.05.2013 10:08
pobyt 20. 4. - 27. 4. 2013
Našeho výjezdu se účastnilo 160 dětí a 9 učitelů. Jsem zástupce ředitele a měla jsem na starost organizaci celého výjezdu.  Z organizačních záležitostí velice chválím spolupráci a komunikaci s agenturou  před ...

Našeho výjezdu se účastnilo 160 dětí a 9 učitelů. Jsem zástupce ředitele a měla jsem na starost organizaci celého výjezdu.  Z organizačních záležitostí velice chválím spolupráci a komunikaci s agenturou  před výjezdem. Velice jsem ocenila již připravené formuláře pro rodiče. Agentura má vytvořenou svou přihlášku, informace pro rodiče, zdravotní dotazník, bezinfekčnost. Před plánovaným výjezdem jsem  ocenila setkání učitelů a zástupce agentury. Na této schůzce  nám byla v elektronické podobě předána celá složka, kde byl plánek střediska, ubytovací rastry, tabulka pro jmenné seznamy. Agentura má opravdu vše skvěle připravené. Ocenila jsem slušné jednání agentury, neboť žáci, kteří nám před odjezdem onemocněli, dostali celou úhradu zpět.

Ve škole v přírodě se nám všem moc líbilo, program byl pro děti velice pestrý a dobře připravený. Agentura klade velký důraz na výběr svých vedoucích, takže o děti se v odpoledních hodinách starali velice milí, příjemní  a usměvaví vedoucí. Spolupráci s agenturou PACKA mohu vřele doporučit - je zde zaručena kvalita.

Mgr. Jitka Strahlheimová 11.05.2013 06:31
Mgr. Jitka Strahlheimová
11.05.2013 06:31
20.4.-27.4.2013
Ahoj! moc se mi stýská a moc se mi u Vás líbilo. Nejvíc se mi líbilo, když jsme soutěžily v lese, malování vlajek a návrhů. A taky mi u Vás moc ...

Ahoj!

moc se mi stýská a moc se mi u Vás líbilo. Nejvíc se mi líbilo, když jsme soutěžily v lese, malování vlajek a návrhů. A taky mi u Vás moc chutnalo.

 Posílám moc pozdravů Betty, krále Ludvíka a královnu Aničku.

Ahoj Eliška Knížková z Teplic

Eliška Knížková 03.05.2013 19:51
Eliška Knížková
03.05.2013 19:51
Tak to byla fakt bomba !
    Minulý konec školního roku byl pro mne jako třídní učitelku i mé čtvrťáky nezapomenutelný. Již několik let jezdím na školu v přírodě s cestovkami, které mají  pro děti připravený ...

    Minulý konec školního roku byl pro mne jako třídní učitelku i mé čtvrťáky nezapomenutelný. Již několik let jezdím na školu v přírodě s cestovkami, které mají  pro děti připravený program. S agenturou PAC jsme jeli poprvé  a já musím říct, že tentokrát to byla trefa do černého.  Bezvadný program, výborní instruktoři, chutná kuchyně, opravdu mohu jen doporučit.

     Když si u školy rodiče vyzvedávali své ratolesti, kdesi z hloučku unavených, ale nadšených dětí zaznělo : " To byla fakt bomba!"

K tomu není co dodat. Nemyslíte ? Letos se tam zase těšíme.

Lenka

 

 

Mgr. Lenka Janíková 28.11.2012 22:43
Mgr. Lenka Janíková
28.11.2012 22:43
Hodnocení ŠvP 9. – 16. 6. 2012
Zdravíme všechny organizátory, vedoucí, zdravotnice, paní kuchařky, paní uklízečky, zkrátka všechny, kteří se na škole v přírodě v Jiřetíně starají o blaho dětí i učitelského doprovodu. Žáci a učitelky ZŠ a ...

Zdravíme všechny organizátory, vedoucí, zdravotnice, paní kuchařky, paní uklízečky, zkrátka všechny, kteří se na škole v přírodě v Jiřetíně starají o blaho dětí i učitelského doprovodu. Žáci a učitelky ZŠ a MŠ Kladno, Norská 2633, byli v Jiřetíněv termínu 9. – 16. 6. 2012. První pochvala patří organizátorům za objednání pěkného počasí, bylo bezkonkurenčně nejlepší v porovnání s celým územím ČR... Ocenili jsme vstřícný a profesionální přístup všech pracovníků ŠvP. Také objekt

ŠvP zaznamenal výrazné změny k lepšímu, sociální zařízení prošlo kompletní rekonstrukcí, je moderně a designově zdařile řešené. Na pokojích i v chatkách jsou nové lůžkoviny, zateplení budovy je kvalitnější díky novým plastovým oknům. Děti i pedagogové byli nadšeni připraveným odpoledním programem, který je již tradičně zajímavý, přispívá k rozšiřování teoretických i praktických dovedností, formuje přátelské vztahy v kolektivu a je přiměřený věku dětí. K výborné náladě nemalou měrou přispívá i chutná a pestrá strava, odpovídající zásadám zdravé výživy. Zaznamenali jsme i mnohé pozitivní reakce ze strany rodičů.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další ŠvP s Agenturou PAC.

Kolektiv učitelek ZŠ a MŠ Kladno, Norská 2633.

Mgr. Martina Jílková 05.09.2012 18:28
Mgr. Martina Jílková
05.09.2012 18:28
PODĚKOVÁNÍ
Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za zprávy a krásné fotky našich dětí. Vím, že práce kolem hordy dětí je dost a jen doufám, že v tom budete pokračovat. Dcera ...

Dobrý den,
chtěla bych Vám moc poděkovat za zprávy a krásné fotky našich dětí. Vím, že práce kolem hordy dětí je dost a jen doufám, že v tom budete pokračovat. Dcera byla i na jiné ŠvP a přijela docela zklamaná, rok na to jela škola k Vám a už jinam nechtějí...

S pozdravem, Abelesová Michaela.

Michaela Abelesová 09.07.2012 17:32
Michaela Abelesová
09.07.2012 17:32
Za rok jedeme znovu
Byli jsme v Jiřetíně na přelomu dubna a května. Kromě toho, že se nám ohromně vydařilo počasí, byli ještě naprosto skvělí vychovatelé, úžasný program a výborné jídlo. Naše děti ...
Byli jsme v Jiřetíně na přelomu dubna a května. Kromě toho, že se nám ohromně vydařilo počasí, byli ještě naprosto skvělí vychovatelé, úžasný program a výborné jídlo. Naše děti nejsou žádní andílci, přesto jsme neřešili žádný vážný kázeňský problém - prostě s agenturou PAC jsme spokojeni ve všech směrech. Za vše mluví už jen to, že jsme si na příští rok objednali pro školu v přírodě celý objekt. A závěr? Děti spokojené na 100%, učitelky odpočaté jako po dovolené a rodiče nám ještě dnes děkují za skvělou školu v přírodě!!!
Mgr. Eva Žilková 04.06.2012 14:43
Mgr. Eva Žilková
04.06.2012 14:43
Škola v přírodě Jiřetín pod Jedlovou 21.- 28.4.2012
Rádi bychom poděkovali všem zainteresovaným lidem za prima školu v přírodě. Děti se dobře pobavily a některým se vůbec nechtělo zpět do každodenního pražského ruchu. Okolí Jiřetína navíc skýtá neuvěřitelné ...

Rádi bychom poděkovali všem zainteresovaným lidem za prima školu v přírodě. Děti se dobře pobavily a některým se vůbec nechtělo zpět do každodenního pražského ruchu. Okolí Jiřetína navíc skýtá neuvěřitelné množství zajímavých míst. Počasí nám velmi přálo, tak jsme mohli většinu pobytu strávit venku.

Mnohokrát děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

 

 

Mgr. Jana Juříková 24.05.2012 13:32
Mgr. Jana Juříková
24.05.2012 13:32
17.9.-1.10.2011
Chtěla bych moc poděkovat za velkou spokojenost dcery Nikolky Dolejší na ŠvP odkud se včera vrátila naprosto spokojená a nadšená.Prý by si přála aby jezdili se školou každý měsíc na ...

Chtěla bych moc poděkovat za velkou spokojenost dcery Nikolky Dolejší na ŠvP odkud se včera vrátila naprosto spokojená a nadšená.Prý by si přála aby jezdili se školou každý měsíc na 14dní.Jezdí na takovéto akce už od tří let od každy rok a toto prý byla nejlepší ŠvP.A to převážně díky vychovateli Hansovi,takže tímto chci poděkovat jak Hansovi tak celé Vaší skvělé agentuře.

Radka Kinštová 02.10.2011 21:36
Radka Kinštová
02.10.2011 21:36
Děkuji za ŠvP v Jiřetíně
Dobrý den, zdravím z Mostu a zároveń posílám poděkování za péči o naše děti. Syn se vrátil ze ŠvP v pořádku a spokojený. Bylo to poprvé, co byl týden bez rodičů ...

Dobrý den,


zdravím z Mostu a zároveń posílám poděkování za péči o naše děti. Syn se vrátil ze ŠvP v pořádku a spokojený. Bylo to poprvé, co byl týden bez rodičů a prarodičů a o to bylo důležitější, jakou udělá pobyt první zkušenost, aby nebyl zklamaný a příště se zase těšil. I z vašich e-mailů, které jste nám pravidelně posílali (což byl výborný nápad), bylo vidět, že se dětem plně věnujete a snažíte se jim připravit aktivní zábavu.

  Ještě jendou díky! S pozdravem Lenka Vonášková.

Lenka Vonášková 16.08.2011 22:33
Lenka Vonášková
16.08.2011 22:33
Prima závěr školního roku
Téměř jako na prázninovém táboře jsme se cítili na ŠvP v Jiřetíně pod Jedlovou. Krásná příroda, téměř letní počasí, naprosto dostačující ubytování, vždy plné talíře chutnéhho jídla (pro jedlíky s ...

Téměř jako na prázninovém táboře jsme se cítili na ŠvP v Jiřetíně pod Jedlovou. Krásná příroda, téměř letní počasí, naprosto dostačující ubytování, vždy plné talíře chutnéhho jídla (pro jedlíky s možností neomezených přídavků)... Ale především vstřícný a usměvavý personál, který se o nás a našich 100 dětí po všech stránkách vzorně staral, prostě prima lidičky. Užili jsme si spoustu legrace, zábavy, poučení a soutěžení. Mnohým se oni nechtělo odjíždět domů. Opálení, spokojení a usměvaví jste se vraceli zpátky do Mostu. Naštěstí jen na týden (to abychom stihli rozdat vysvědčení) a nyní už je většina z nás opět na výletech, táborech a dovolených.

Děláte svou práci dobře, děkujeme.

Tak za rok  AHOJ

Mgr. Eva Kubíková 11.07.2011 08:38
Mgr. Eva Kubíková
11.07.2011 08:38
Dík
Ahoj všichni ! Před chvílí jsme se vrátili  ze ŠvP a já bych chtěla ještě jednou poděkovat za  Váš kompletní SUPER servis od paní na úklid ,skvělou kuchyni,kde se přímo vzorně starali ...

Ahoj všichni !

Před chvílí jsme se vrátili  ze ŠvP a já bych chtěla ještě jednou poděkovat za  Váš kompletní SUPER servis od paní na úklid ,skvělou kuchyni,kde se přímo vzorně starali i o žáka s dietou,po všechny slečny vychovatelky-zvlášť naší Lucku a Markétu ,které si musely umět poradit ve skupině s dětmi od prvňáků po deváťáky, zdravotnici a v neposlední řadě vedení ŠvP.I přesto,že počasí bylo po většinu dobu proti nám,se nám u Vás moc líbilo díky zajímavému programu a doufáme,že se minimálně ještě jednou (dvakrát....desetkrát ? ) uvidíme.

                                      Blanka Duháňová  a Angličani a Skoti

                                         ZŠ Kovářská ,18.září 2010

                                             

Blanka Duháňová 18.09.2010 16:10
Blanka Duháňová
18.09.2010 16:10
ŠvP Agentury PAC - Jiřetín pod Jedlovou
Dobrý den, mnou velmi obávaná škola v přírodě proběhla. Mé dítě se vrátilo nejen celé, ale také s množstvím pozitivních zážitků. Velmi děkuji za pravidelné e-mailové zprávy a fotografie, již ...

Dobrý den,
mnou velmi obávaná škola v přírodě proběhla. Mé dítě se vrátilo nejen celé, ale také s množstvím pozitivních zážitků. Velmi děkuji za pravidelné e-mailové zprávy a fotografie, již z nich bylo patrné, že program je velmi bohatý a děti se dobře baví. Příjemnou skutečností bylo také to, že to co Vaše agentura slibovala, se také odehrálo a to 100%, což je bohužel v našich poměrech stále vzácností a už vůbec ne samozřejmostí.

Ráda bych také vyslovila poděkování slečně vychovatelce Lucii, která svým hezkým přístupem k dětem vzbudila důvěru nejen v mé dceři, ale i v ostatních dětech a podle nadšeného vyprávění přispěla nemalou měrou k příjemnému prožití školy v přírodě. Spokojenost byla také s ubytování a s dobrým jídlem.

S pozdravem Mgr. Jiřina Ulrichová - spokojený rodič
 

Mgr. Jiřina Ulrichová 01.07.2010 10:40
Mgr. Jiřina Ulrichová
01.07.2010 10:40
Škola v přírodě v Jiřetíně pod Jedlovou: " Asterix a Obelix"
Po roce jsme se s dětmi z I. stupně opět zúčastnili školy v přírodě pořádané "Packou". A dobře jsme udělali. Stejně jako v loňském roce jsme prožili prima týden s perfektně připraveným ...

Po roce jsme se s dětmi z I. stupně opět zúčastnili školy v přírodě pořádané "Packou". A dobře jsme udělali. Stejně jako v loňském roce jsme prožili prima týden s perfektně připraveným programem ,příjemnou a zodpovědnou partou všech vychovatelek, vedením  školy v přírodě a  zdravotnicí Jankou.

Ke spokojenosti přispělo také pěkné zázemí RS Netopýr s ochotným personálem a skvělou kuchyní.

Není divu, že některým dětem při odjezdu "ukápla slza".

Všem, kteří se o nás starali, patří veliké poděkování.

Už víme, s kým chceme strávit  příští školu v přírodě...

 

Mgr. Romana Řachová 29.06.2010 18:41
Mgr. Romana Řachová
29.06.2010 18:41
Pozdě ale přece
Školu v přírodě jsme navštívili v době od 15.5. do 22.5. to znamená, v období, kdy byly v noci 4 stupně a přes den pršelo. Velmi neutěšená situace. Musím říci, ...

Školu v přírodě jsme navštívili v době od 15.5. do 22.5. to znamená, v období, kdy byly v noci 4 stupně a přes den pršelo. Velmi neutěšená situace. Musím říci, že jen díky vedení a hlavně hlavnímu vedoucímu, se nám tuto nepříjemnou skutečnost podařilo zvládnout. S naprostou jistotou , velmi rychle a obratně byl schopný vyřešit sebemenší problém. My všichni, kteří jezdíme do škol v přírodě víme, že je to k nezaplacení. A to je jen část mého díky. Celá příroda byla perfektně připravena od programu, přes výborně vedené vedoucí jednotlivých skupin, až po skvělou kuchyni.Nikdy jsem se nesetkala s tak skvělou organizací. Co bylo na všem ale nejdůležitější je, že se tam, i přes nepřízeň počasí, velice líbilo dětem. Domů přijely s ohromnými zážitky a s chutí se tam vrátit. Tuto školu v přírodě vřele doporučuji a i já se těším na další spolupráci. Ještě jednou díky.

Mgr. Eva Krupiková 21.06.2010 20:29
Mgr. Eva Krupiková
21.06.2010 20:29
Týden téměř prázdninový...
Po deštivém a chladném květnu jsme s obavami čekali na náš výjezd do Jiřetína. 5. června začalo léto a krásné počasí vydrželo po celý týden. Co můžeme očekávat od "Packy" ...

Po deštivém a chladném květnu jsme s obavami čekali na náš výjezd do Jiřetína. 5. června začalo léto a krásné počasí vydrželo po celý týden. Co můžeme očekávat od "Packy" , jsme věděli z předchozích výjezdů, a tak neznámou byl jen areál RS Netopýr. Byli jsme mile překvapeni hezkou jídelnou, novými sprchami a záchody. Chatky, ve kterých bylo našich 30 žáků 2. stupně ubytováno, nepřekypovaly komfortem, ale na přespání úplně stačily. Počasí nám totiž dovolilo maximální pobyt venku. Krásná krajina Lužických hor nám nabídla výlety na hrad Tolštejn, Jedlovou a procházky mezi půvabnými roubenkami a rozkvetlými loukami. Po celý týden plnili žáci úkoly táborové hry. O naše žaludky bylo vzorně postaráno, i ve vedrech byl zabezpečen pitný režim. Zdravotnice Katka měla pod kontrolou všechny marody,  kterých nebylo naštěstí mnoho. Nesmíme zapomenout ani na naše správné vychovatele Lucku a Lukáše, kterým dali někdy naši puberťáci zabrat. Ale při odjezdu se objevily i slzičky a povzdechy deváťáků, že už si tak pěkný výjezd nezopakují. A na závěr připojujeme poděkování za pěkný bezproblémový týden i my učitelky ZŠ Hostomice: Mgr. Dana Boušová a Mgr. Irena Vlasáková

Mgr. Dana Boušová 20.06.2010 16:52
Mgr. Dana Boušová
20.06.2010 16:52
Hodnocení školy v přírodě v Jiřetíně 2010
Termín: 1.5. – 8.5.2010 Školy v přírodě v Jiřetíně pod Jedlovou se zúčastnily třídy 1.A,B,C, 2.A,B a 3.A, celkem 89 žáků a 6 učitelek. Odjezd na ŠvP i příjezd proběhl bez ...

Termín: 1.5. – 8.5.2010

Školy v přírodě v Jiřetíně pod Jedlovou se zúčastnily třídy 1.A,B,C, 2.A,B a 3.A, celkem 89 žáků a 6 učitelek. Odjezd na ŠvP i příjezd proběhl bez problémů, řidiči byli velice vstřícní. Objekt školy v přírodě se nachází v krásném prostředí Lužických hor a nebýt nepříznivého počasí, dojmy mohly být ještě větší.

Ubytování bylo v objektu a v chatičkách, které byly z části nevytápěné, ale i ty vytápěné neposkytovaly dětem příliš tepla, neboť se topilo jen 2 a následně po domluvě 3 hodiny denně. Vzhledem k chladnému počasí tento čas nestačil. Muselo by se topit stále, ale protože topení bylo elektrické, možné to nebylo. Děti dostaly deky a během spaní si na chlad většinou nestěžovaly. Strava byla chutná a v dostatečném množství, nechybělo ovoce ani mléčné výrobky.

Vychovatelky, které se staraly o děti v odpoledních hodinách, byly hodné, děti je měly rády a i program, který pro ně připravily ve spolupráci s vedoucím vychovatelem, se dětem líbil. S chutí plnily úkoly celotáborové hry „Putování s Asterixem a Obelixem“.

Škola v přírodě určitě splnila hlavní cíl a to je pobyt v přírodě. I přes nepřízeň počasí se děti do přírody dostaly, zahrály si různé hry, zasoutěžily si.

Spolupráce se všemi zaměstnanci střediska byla bezproblémová, vstřícná, velmi příjemná a celý pobyt probíhal v přátelské atmosféře.

Děkujeme všem za příjemně strávený týden.

 

Za pedagogický doprovod žáků ZŠ a MŠ Norská Kladno

vedoucí turnusu Mgr. Ludmila Fraňková

 

Mgr. Ludmila Fraňková 17.05.2010 14:36
Mgr. Ludmila Fraňková
17.05.2010 14:36
ŠvP Egypthea
  2.-8.5. 2009 jsme vyjeli do školy v přírodě, kterou pro nás uspořádala nám doporučená agentura PAC. Ve starodávnou Egyptheu se pro nás na šest dní proměnilo rekreační středisko Jordán umístěné v jedné z nejkrásnějších oblastí ...

 

2.-8.5. 2009 jsme vyjeli do školy v přírodě, kterou pro nás uspořádala nám doporučená agentura PAC. Ve starodávnou Egyptheu se pro nás na šest dní proměnilo rekreační středisko Jordán umístěné v jedné z nejkrásnějších oblastí Českého středohoří, v Opárně.  
Vše proběhlo nad naše očekávání:
·        perfektní organizační zajištění pobytu
·        připravený , bohatý a zajímavý program pro děti (etapová hra, soutěže, večerní program…)
·        zajištění zdravotní péče a noční služby
·        vstřícné jednání všech, kteří se na zajištění pobytu podíleli
Nezbývá, než daná doporučení potvrdit a poslat je dál…
Mgr. Romana Řachová 01.06.2009 10:51
Mgr. Romana Řachová
01.06.2009 10:51
ŠVP Hrachov
           Ve dnech 21.-28.4.2009 strávily třídy 2.C, 3.C, 4.C a 5.C týden školy v přírodě v Hrachově na Sedlčansku. V tomto krásném koutě naší země si děti užily opravdu aktivní týden nejen učení, ale ...

 

         Ve dnech 21.-28.4.2009 strávily třídy 2.C, 3.C, 4.C a 5.C týden

školy v přírodě v Hrachově na Sedlčansku. V tomto krásném koutě

naší země si děti užily opravdu aktivní týden nejen učení, ale i hodně zábavy a legrace.Počasí nám velmi přálo, příjemné teploty a slunečno jen umocnily naše zážitky – ať už šlo o etapovou hru, prolínající celým pobytem, celodenní výlet do příbramských dolů ,půldenní pěší výlet do Kamýku nad Vltavou, či večerní programy od táboráku, přes diskotéku, karneval, vědomostní soutěže atd.

 Za hladký průběh celého pobytu můžeme poděkovat

již lety prověřené agentuře PAC, zabývající se organizací škol v přírodě a letních táborů a především Pavlu Handreichovi, který celou dobu dohlížel, aby nám nic nescházelo.

          Vše fungovalo na výbornou až na jednu malou chybičku. Jelikož jsme chodili na obědy až jako druzí, nedostávalo se jídla na přidání pro velké jedlíky. Ale pokud tento malý nedostatek opomeneme, měli jsme se opravdu fajn.

 

Mgr.Zhoufová L.

                                                                                    

Mgr. jana Sticzayova 22.05.2009 10:40
Mgr. jana Sticzayova
22.05.2009 10:40
ŠVP v Opárnu
Jednoduché hodnocení ŠVP ve středisku Jordán se dá brát z několika hledisek: 1) Dojmy dětí - nedonesla se ke mně žádná negativa, co se týká stravování, ubytování, organizace, zdravotnictví, programu nebo ...

Jednoduché hodnocení ŠVP ve středisku Jordán se dá brát z několika hledisek:

1) Dojmy dětí - nedonesla se ke mně žádná negativa, co se týká stravování, ubytování, organizace, zdravotnictví, programu nebo prostředí. Děti pobyt chválily a měly moc pěkných zážitků. Tento bod jsem zařadila na první místo, protože jej považuji za stěžejní. Kvůli dětem to vše je!!!!

2) Zabezpečení základních potřeb - zdravotní služba konala svou povinnost bravůrně (prevence i zásah v daném okamžiku). Stravování se jevilo jako bezproblémové a naopak jídelníček byl volen s ohledem na děti. Ubytování bylo umožněno (v rámci možností) podle našich představ a bylo nám vyhověno. Doprava byla bez problémů.

3) Program Doba ledová - tím směrodatným pro mě a mou třídu bylo, aby se děti nenudily, aby se něčemu naučily, aby se pobavily a získaly nové zkušenosti, aby komunikovaly s dětmi, se kterými jindy nepřijdou tolik do styku (rozvoj komunikace a přátelství). Tento program děti uchvátil a všichni nadšeně slýchali nové úkoly a plány dne. Přiměřenost odměn velice chválím jakožto celou organizaci programu.

Plusy a mínusy za ŠVP:

+ - příprava programu

+ - stravování a jiné základní potřeby dítěte

+ - volnost a rozmanitost činností dětí

 

- - první dojem z pokojů

Kdybych měla ŠVP dát body za celkový dojem ( 1 - 10 ), dala bych 9 s tím, že jeden bod si nechávám do rezervy.

Mgr. Gabriela Grossmanová 20.10.2008 15:15
Mgr. Gabriela Grossmanová
20.10.2008 15:15